Oceny Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 110 KM 81 kW

Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 110 KM 81 kW - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 110 KM 81 kW

~Pietrek
Seat Leon I
Naprawde super autko,ładny design, dobry silnik...Najwieksza niestety jego wadą jest to,że chodliwy u złodziei,kradną na potege...I pisze to bo niestety przekonałem sie o tym na własnej skórze - niedawno skradziono mi mego Leosia w bandyckiej Warszawce...
~Daniel
Seat Leon I
Minus to progi oraz kontrolki czasami się zapalają bez powodu.
~mlody
Seat Leon I
jak to ktoś napisał w poprzednich komentarzach, samochód jest naprawdę wdzięczny
~Yacoo
Seat Leon I
Auto godne polecenia dla singla lub max dwóch osób, aczkolwiek przejechałem całą Polskę w 4 osoby i nikt tak bardzo nie narzekał :-). Gdybym nie potrzebował kombi (powiększenie rodziny), to na pewno bym go nie sprzedawał. Denerwująca wada fabryczna konstrukcji drzwi - przecieka do kabiny przy progu, ale można to naprawić samemu.
~darkocorazzo
Seat Leon I
Auto jedno z najpiękniejszych w danej klasie. Ludzie często się za nim oglądają. Bardzo podatny na tuning (oczywiście w granicach dobrego smaku). Jednostka napędowa nie do zajeżdżenia. Blacharka na bardzo dobrym poziomie (nic nie gnije o ile nie było wcześniej kolizji w tym miejscu). Moc na bardzo przyzwoitym poziomie (myślę o podkręceniu go na 140KM). W zasadzie mógłbym wiele dobrego napisać o tym samochodzie, bo taki też jest.
~Seat 2003
Seat Leon I
Fajnie wygląda, dobrze się prowadzi, ale komfort i fotele słabe, Niezły samochód.
~slawo80
Seat Leon I
Ogólnie na 5, jedynie jak juz wspomniałem przy bardzo mułowatej jeździe przez długi okres czasy lubią sie zapiec kierownice zmiennej geometrii w turbo, receptą jest aby od czasu do czasu przegonić autko (z reszta jak każdego innego diesla), albp na codzień jeździć w miarę dynamicznie tj. obroty 2000-3000 i będzie ok.
~V
Seat Leon I
Bardzo ładna linia nadwozia. To głównie przeważyło o moim wyborze. Ogólnie auto mało awaryjne ze swoimi powtarzającymi się problemami dokładnie znanymi i opisywanymi na różnych forach. W sumie niezawodne bo wiadomo jakich problemów można się spodziewać :-). Nie umiem odpowiedzieć na pytanie czy kupiłbym go jeszcze raz. Myślę że za tę kwotę, za którą go kupiłem chciałbym spróbować jeszcze czegoś innego żeby mieć porównanie.
~ostapina@o2.pl
Seat Leon I
Auto ma już swoje lata i nie jest to to co te najnowsze ale daje rade :)
~wojtek_17
Seat Leon I
Ogólnie moim zdaniem nie jest źle :) samochód może nie powala na kolana, ale jest fajny, ładnie wygląda, mimo upływu lat nadal przykuwa wzrok :) moim zdaniem wygląd środka auta jest ponadczasowy :) spalanie jest do przyjęcia :) ceny napraw ok ;)auto polecam :)
Seat Leon I Hatchback