Lista ocen Seat Leon II (198) - Silnik

Na liście zabraknie 99 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Podpis
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Nigdy mnie nie zawiódł. Zawsze odpala za pierwszym razem, nawet przy -20 stopniach. Moc w zupełności wystarcza do całkiem dynamicznej jazdy.
~mCh
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Ocena silnika dobra, ale jak wiadomo czego można się spodziewać przy 102KM i masie własnej auta 1200kg. Moment obrotowy trochę za późno.
~seatta
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
elastyczny, dynamiczny, jedyna wada: specyfika dźwięku, chodzi dość głośnie. Uwaga: normalne, że rozgrzany, \"na ludzie\" może zarzucać samochodem
~Łukasz Juliusz
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Silnik 1.9TDI 105KM. Ekonomiczny, niezawodny, sprawdzony z całkiem dobrymi osiągami i elastycznością. (Zdecydowanie lepszy od niezbyt udanego 2.0TDI!!!)
~qczarq
Hatchback 2.0 TFSI 16v Cupra 240KM 177kW
Pięknie się modzi, cooler od S3, wtryski, wydech i mamy 350HP. W serii jest wystarczający, ale po drobnych modach robi się z niego szatan!!
~ADRIAN
Hatchback 2.0 FSI 150KM 110kW
kultura pracy silnika jak i jego elestyczność jest nie mal jak muzyka dla uszu wszystko sprawnie ładnie się spisuje silnik bardzo elastyczna znakomity
~happyblus
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
pracuje cicho, na wyższych obrotach zbiera się całkiem nieżle, wiem że to starszy typ silnika ale mi to nie przeszkadza, byle pracował bezawaryjnie.
~kgbck@wp.pl
Hatchback 2.0 TDI DPF FR 170KM 125kW
Czasami pracuje bardzo nierowno i ma wyzsze obroty podczas wypalania filtra dpf elastycznosc heh wyprzedzasz ciezarowke w mgnieniu oka
~K
Hatchback 1.8 TSI 160KM 118kW
Bardzo wysoka kultura pracy, jedzie od samego dołu (1500 obr/min), sprawia wiele radości. Silnik mojego Leona zawirusowałem na 220 KM i 310Nm.
Dziennik kosztów dla Seat Leon II
6,7
11,0
~mario677
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
nie będę nikogo zanudzał ani powtarzał opinii fachowców na temat motorów TDI-nie ma takiej potrzeby, wszyscy wiedzą: TO NAJLEPIEJ DOPRACOWANE DIESLE