Lista ocen Seat Leon II (198) - Silnik

Na liście zabraknie 99 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mariusz-bioly
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Demonem prędkości nie jest! Ale przy moich trasach, jakieś 3 kilometry do pracy i z powrotem wystarczy. Wiadomo że chciało by się więcej ale kasyna mandaty niema.
~Maciek
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Silnik ogólnie pracuje bardzo dobrze i jest cichy, natomiast szkoda że posiada tylko 102km gdyż przy tej masie samochodu osiągi nie są zbyt dobre. Mnie natomiast wystarcza
~White
Hatchback 2.0 TFSI FR 200KM 147kW
Elastyczność jak w dieslu... Auto niesamowicie ciche jak na tą klasę... Ciągnie od dołu, można spokojnie wyprzedzać bez redukcji. A jak zredukujemy 6-3... Wciska w fotel.
~pwn2002@wp.pl
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Bardzo dynamiczny silnik, mam moc podwyższoną do ok 170kM, 320Nm. Mam porównanie do fiatów, reno z podobną pojemnością - dużo słabsze na drodze i mniejszy moment obr
~Formula Racing
Hatchback 2.0 TDI DPF FR 170KM 125kW
Seat Leon FR 2.0 TDI 2008r 170 KM - 190 KM (chip załozony w salonie seata moc podniesiona o 20 % z gwarancja) na kazdym biegu wbija w fotel !
~simon172@wp.pl
Hatchback 2.0 TFSI FR 200KM 147kW
Niesamowicie ciągnie od dolnego zakresu obrotów a od mniej więcej 3500 obr./min wciska w fotel. Chodzi cicho na wolnych obrotach, ale przy 5000 obr./min tez nie jest źle!
~nigdy_wiecej_vag
Hatchback 1.8 TSI 160KM 118kW
Po ok. 2 lata użytkowania systematycznie zwiększało się zużycie oleju. W końcu auto z uszkodzonym silnikiem wróciło z trasy na lawecie.
~Tomasz
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Silnik 1.6 MPI jednostka znana od lat bezawaryjna jak do tej pory, jestem zadowolony, jedynie spalanie mogłoby być mniejsze przy mieszanej jeździe.
~Łukasz z Krakowa
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Bezawaryjny, bezproblemowy, całkiem dobre osiągi i bardzo dobra ekonomia. Solidny i niezawodny 1.9TDI (105km) ...w przeciwieństwie do nowszych 2.0TDI...
~dzejkob
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Silnik daje radę, ale szczególnie na feldze 17 cali czuć, że się męczy. W najbliższym czasie planuję wydmuchać z niego trochę więcej i powinno być lepiej.