Lista ocen Seat Leon III (163) - Ergonomia

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
ST Facelifting 1.8 TSI 180KM 132kW
Nie ma do czego się przyczepić, Materiały miejscami mogłyby być lepsze. Na nierównościach i garbach potrafi trzeszczeć.
~Przemo
X-Perience 1.8 TSI 180KM 132kW
tylna kanapa na dłuższe trasy to porażka, siedzi się jak na ławce w parku (porównywałem z Octavią, jest to samo), z przodu jest okej
~TomekSeatLeonFR
Hatchback 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Wszystko super poza małym mankamentem jakim jest dla mnie podłokietnik kierowcy, który mógłby być dłuższy o kilka centymerów.
~Bartek
Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW
Jedynym minusem jest umieszczenie odtwarzacza CD w schowku przed pasażerem co znacząco utrudnia jego obsługę (wymianę płyt).
~jacek
ST 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
wszystko pod ręką, przyciski i pokrętła przyjemne w użyciu świetna sprawa to automatyczne światła i wycieraczki z czujnikiem deszczu
~Michał
ST 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Typowo dla grupy VAG. Nie mam uwag. W porównaniu do Toyoty Verso z rocznika 2015, to przepaść. Tutaj wszystko na swoim miejscu.
~Misio
Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW
Wszystko na swoim miejscu a multifunkcyjna kierownica to uprzyjemnia. Bagażnik jak na samochód tej klasy jest dość pojemny.
~macias72
Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
Jedynym minusem brak możliwości wyłączenia ,lub uśpienia kontroli trakcji..szkoda, reszta rewelacja, ergonomia jak VW.
~Michał Owanek
SC 1.4 TSI 140KM 103kW
Wnętrze Leona jest bardzo proste i łatwe w obsłudze. Zamykany schowek na konsoli środkowej nie jest najlepszy.
~Paweł
ST Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW
Mało przycisków, wszystko funkcjonalne i intuicyjna obsługa. Obsługa głosowa mogłaby lepiej działać.