Lista ocen Seat Leon III (163) - Ergonomia

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
CUPRA 5d Facelifting 2.0 TSI Start&Stop 290KM 213kW
Wszystko na swoim miejscu, intuicyjne sterowanie. To moje pierwsze auto z koncernu VAG, a odnalazłem się bez problemu po pierwszych godzinach jazdy.
~Marcin
ST Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Jeżeli jedzie się samemu mocy nie brakuje. Jadąc już z jakimś bagażem to przy wyprzedzaniu trzeba o tym pamiętać ze tej mocy może trochę zabraknąć.
~adam_kaduk
Hatchback Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Ergonomia jest dobra. Można przyczepić się do kilku szczegółów, ale to raczej czepialstwo. Brakuje regulacji wysokości kotwiczenia pasów bezpieczeństwa.
~machu_84
ST 2.0 TDI CR 150KM 110kW
Dla mnie wszystko jest na miejscu. Na pewno ergonomia i dostępność jest kwestią przyzwyczajenia się. Jest dużo bardziej ergonomiczny niż Peugeot albo Renault
~rabi
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Doskonała. Wszystko pod ręką. Na szczęście oprócz mozliwości sterowania klimatyzacją z poziomu wyświetlacza są również przyciski. Super.
~Krzysiek
ST 1.4 TSI 125KM 92kW
Wszystko jest pod ręką. Mimo, że to hiszpański samochód, to jednak widać niemiecką inżynierię. Bez wodotrysków, ale za to maksymalnie funkcjonalnie.
~Tomek
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
To naprawdę mocny plus auta, wszystko na swoim miejscu jak mało w którym aucie, bardzo przemyślana obsługa, przyciski na kierownicy z pokrętłami także plus
~wojo
ST 1.2 TSI 110KM 81kW
Dużo przestrzeni w środku, pojemny bagażnik który może być albo głęboki albo podwyższony na równo z progiem załadunkowym.
~Pazdan1992
ST Facelifting 2.0 TDI 184KM 135kW
Dużo miejsca, panel widoczny wzorowo i cały tunel radiowy, klima itp zwrócone w stronę kierowcy to dla mnie mega plus
Dziennik kosztów dla Seat Leon III
5,9
8,1
~linea
ST Facelifting 1.5 EcoTSI 150KM 110kW
Nieco zbyt absorbująca obsługa panela dotykowego. Klawisze fizyczne wymagają nauczenia się ich rozmieszczenia.