Lista ocen Seat Leon III (163) - Ergonomia

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dedis
CUPRA ST Facelifting 2.0 TSI 290KM 213kW
fotel ma za krótkie siedzisko (mam "zwykłe" fotele - nie kubły ze względu na większy komfort). Obsługa dotykowa multimediów jest wkurzająca. Wspomniane lusterko. Plus za miejsce na prawe kolano (dużo więcej miejsca niż w siostrzanej octavii)
~Michaś
X-Perience 1.8 TSI 180KM 132kW
VAG: nie zamienilbym na żadnego Japonca/Koranca; wszystko na miejscu; mozna miec male zastrzezenia do uruchamiania fulllink i przelaczen z nim, ale stara wersja (ekran 6.5) ma przynajmniej galki; nachalne start stop ktore zawsze muszę wyłaczac
~Taavetti
Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW
Niewielka ilość przycisków na konsoli, wszystko pod ręką, tam gdzie być powinno. Nie wszystkie przyciski pracują precyzyjnie, czasami trzeba wcisnąć dwa razy, żeby zadziałał. Bardzo wygodne fotele, które nie męczą nawet po 10-godzinnej podróży.
~Calme
ST 1.4 TSI 125KM 92kW
Ilość schowków i różnego rodzaju wejść dla mnie wystarczająca, mam gdzie podłączyć nawigację czy podładować telefon. Może wtyczka 12V umiejscowiona jest nieco mało ergonomicznie (pod łokietnikiem) jednak osobiście i tak z niej nie korzystam.
~pazur5
Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
Samochod wbrew pozorom jest calkiem spory - bagaznik w sam raz - wozek dzieciecy wchodzi bez problemow,a i pare walizek tez sie zmiesci. Z tylu duzo miejsca dla doroslych osob, nie chaczy sie glowa o krawedzie dachu tak jak np. w hondzie Civic.
~Robert
Hatchback 1.8 TSI 180KM 132kW
Za tą cenę, brak tylko gniazd USB w tylnym rzędzie. MirrorLink to lipa nic nie daje i dział tylko z kilkunastoma modelami telefonów. Bezużyteczności kompletna. Ostatnio spękana ekoskóra na fotelu kierowcy - największe rozczarowanie
~Grzexo
X-Perience 1.8 TSI 180KM 132kW
Jakość plastików podobna co w skodzie i golfie. Bardziej podoba mi się jednak w leonie umiejscowienie ekranu radia. Siedzenia Leona Xperience zwłaszcza przednie są naprawdę fajnie wykonane, wygodne, ładnie obszyte i praktyczne.
~Szymon
ST 1.4 TSI 125KM 92kW
Jak to w "niemieckich" samochodach wszystko na swoim miejscu. Mam prawie 190 cm i zdarza mi się wsiadając przychaczyć kolanem o włącznik świateł i wyłaczyć światła. Troszkę mały schowek w podłokietniku, gniazdo 12V mogłoby być wyżej.
~tomi_33
ST Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Wszystko na swoim miejscu. Ładne pokrętła manualnej klimy. W końcu zrobili coś ładnego zamiast pokręteł z lat 90-tych. Duży dotykowy ekran 8 calowy z rozbudowanym menu dobrze reaguje na dotych i jest widoczny w słońcu.
~Tomasz M.
CUPRA 5d 2.0 TSI 280KM 206kW
Bez większych zastrzeżeń. No, może poza niezbyt przemyślanym schowkiem w przedniej części tunelu środkowego oraz niskiej rozdzielczości wyświetlaczy - gdyby nad tym popracowano, przekazywane informacje byłyby bardziej czytelne.