Lista ocen Seat Toledo I (251) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 249 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~detomasso
Liftback 1.6 70KM 51kW
najbardziej denerwuje mnie wrzucenie dwójki zaraz po uruchomieniu silnika zawsze zazgrzyta ale to skrzynia made in VW= ten typ tak ma
~Daro
Liftback 1.6 i 75KM 55kW
W zasadzie niezla.. Z nia nie mialem wiekszych problemow usterkowych, choc mozna doczepic sie do dlugich przelozen... poza tym chyba jest okej!
~yan
Liftback 1.9 TD 75KM 55kW
Skrzynia z VW. Precyzyjna, krotkie skoki lewarka, bez problemu chwodza biegi. u mnie jedynka przy przebiegu 150tys zaczela wchodzic nieco bardziej opornie.
~Fucel
Liftback 1.9 TDI 110KM 81kW
Bardzo słabo ( akurat w moim Seacie ) Skrzynia slaba - niewchodzi jedynka, z wstecznym przy wyprzedzaniu rownierz biegi dają popalić ... ! A szkoda ...
~przem84
Liftback 1.8 16V 133KM 98kW
skrzynia, przynajmniej w moim odczuciu, jest precyzyjna ,jednak sa zgrzyty przy wrzucaniu 2 biegu w chwili kiedy silnik ma powyzej 2000obr/min
~tomaszsz
Liftback 1.6 i 72KM 53kW
Dobrze wchodą biegi lecz jak u części posiadaczy w czasie mrozów kłopoty z wbijaniem biegów, ale to normalne.super elastyczny na 5-biegu
~Maro
Liftback 1.9 D 68KM 50kW
W zimie biegi wchodzą ciezko, po rozgrzaniu działaja jak należy. Czasem zgrzytnie wsteczny. Biorąc pod uwage 320tys oceniam bardzo dobrze.
~rgw01@poczta.onet.pl
Liftback 2.0 i 115KM 85kW
automat fantastyczny 4 biegowy, ale dwa razy w serwisie bo kostka jaks zamokla od sterowania, groszowe sprawy ale strachu co miemiara, wiec dlatego 3
~Artur
Liftback 1.9 D 68KM 50kW
Sprzęgło od kiedy kupiłem brało wysoko. Po 5 latach ciągle śmiga i ciągałem bardzo ciężkie ładunki głownie samochody cięższe od niego
Dziennik kosztów dla Seat Toledo I
5,9
9,2
10,7
~czeester
Liftback 1.9 TDI 110KM 81kW
Praca skrzyni biegów zadowalająca.Chociaż przy przebiegu ponad 240 tys. biegi wchodziły cieżej (szczególnie 3).Pomogła zmiana oleju.