Lista ocen Seat Toledo I (251) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 249 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Amazon850
Liftback 1.9 D 68KM 50kW
Po za pewnymi problemami z wrzuceniem pierwszego biegu skrzynia pracuje bardzo dobrze. Cóż może jest to tylko feler mojego auta.
~pafa
Liftback 2.0 i 115KM 85kW
Trochę ciężko 1 i 2 jak zimna skrzynia, ale to wina zalania zbyt gęstego oleju (w lato było ok) no i 1 mogłaby być dłuższa
~kacyk
Liftback 1.6 i 72KM 53kW
daje dobrze bo nie mam żadnych problemów ale biegi na gzie troche któtkawe, szczególnie z tymi obrotami o których pisałem
~szczepek17
Liftback 2.0 i 115KM 85kW
skrzynia dobrze dobrana do silnika zmiana biegu przy 2000obrotow i skrzynia i silnik nie wydaja zbednych dzwiekow
~Zavi16
Liftback 1.9 TDI 90KM 66kW
Moim zdaniem skrzynia jest doskonała kazdy bieg wchodzi pewnie bez zgrzytow itp. A biegi są tak ladnie wyczuwalne.
~ewpiga
Liftback 1.8 i 90KM 66kW
Skrzynia nie sprawia żasnych kłopotów jednak ma dość któtkie biegi co niestety sprawia że trzeba dość często zmieniać biegi.
~tommers@poczta.fm
Liftback 1.6 i 72KM 53kW
bardzo precyzyjna, swietnie zestrojona czasem zgrzytnie wsteczny, bardzo krotkie sportowe przelozenia a 5 bardzo dluga i elastyczna
~Grzegorz
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Jak na 25-letnie autko dotychczas nie wymieniana ani nie naprawiana. Przeleciała już ponad 300 tys. km.
~Kamil78
Liftback 2.0 i 115KM 85kW
3 biegowy automat z nadbiegiem - regularna wymiana oleju sprawia, że jest całkowicie bezproblemowy.

Usterki Seat Toledo I

Seat Toledo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~2411212222
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Biegi wchodzą dobrze, skrzynia jeszcze oryginalna a biegi nie wyskakują i ładnie wchodzą