Lista ocen Seat Toledo I (251) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 249 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tolek
Liftback 1.9 TD 75KM 55kW
Wszystkie biegi na swoim miejscy, mimo przebiegu nic nie zgrzyta, nic nie wyskakuje, bez oporu wchodzą nawet na zimnym silniku.
~Złom
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Biegi dobrze chodzą, czasem trzeba puścić sprzęgło i ponownie wbić 1/R bo nie zawsze wchodzą za pierwszym razem ale to bardzo rzadko
~Mati2812
Liftback 1.9 TDI 110KM 81kW
Biegi u mnie wchodza płynnie , ten 5 bieg jest rewelacyjnie dlugi przy 60km\h auto sie nie dusi tylko płynnie jedzie.
~TOLDŹ
Liftback 1.9 D 64KM 47kW
Biegi wchodzą leciutko, sprawnie, ostatnio coś zaczęło "chrobotać" ale sądzę, że w końcu należy wymienić całe sprzęgło...
~r_k_u
Liftback 1.9 D 64KM 47kW
Zero problemów. Biegi wchodzą precyzyjnie i bez oporów. Czasami przy zwalnianiu sprzęgła coś chrupnie ale nic złego sie nie dzieje.
~Marcin srebrny Tolek1.8
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Praca skrzyni świetna,chodzi jak w sportowym wozie pewnie i precyzyjnie .Inne wozy nawet nowsze zdecydowanie wymiękają.
~Rychoo
Liftback 1.8 i 90KM 66kW
Potwierdzam problemy z II biegiem. Myślałem nawet, że to awaria... Straciłem tylko pieniądze na wymianę synchronizatora i wodzika.
~Paweł
Liftback 1.9 TDI 110KM 81kW
Precyzyjna nie ma problemów z włączaniem żadnego biegu. Pozatym dobrze zestopniowana, i dobrze współpracuje z silnikiem.
~monopolowy
Liftback 1.9 TDI 110KM 81kW
Ocena 4. Skrzynia ogólnie dobra, ale zdarzają się sporadyczne problemy z 1 biegiem (prawdopodobnie padający synchronizator)
~maxkar
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
W sumie ok, ale zimą mi skrzypi coś tam... nie wiem co na razie nie zaglądam bo niegroźnie skrzypi... ale skrzypi.