Lista ocen Seat Toledo I 1.8 i 88KM 65kW 1991-1996 (33) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomasz.sendecki@express.bydgoski.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Na gazie - rewelacja. Przy cenie gazu 1,70 robie 100 km za 20 zł. Pojemność 1.8 powinna mieć większy apetyt, ale z niewiadomych przyczyn nie ma. Trasę z Bydgoszczy do Łeby i z powrotem robie bez problemu za 100 zł. Części zamienne? Śmiech, są bardzo tanie. Co byśmy nie wymieniali to możemy być pewni, że wyjdzie mniej niż kolegom (o ile nie jeżdżą 126p). Jeśli chcesz ekonomiczny samochód - bierz Toledo I z gazem, nie zastanawiaj się!
~jangawa@go2.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
od 9 do 12 litrów gazu na 100 km; zalezy od trasy 9 l przy spokojnej jeździe przy 5 osobach na dwupasmówce około 100 na godzine i do 12 po "wioskach" i mieście; najlepiej gaz z Schella i ... Lukol /ostatnio/; na benzynie nie sprawdzalem przeglad z gazem okolo 150 pln, robocizna w cenie poloneza części ekspolatacyjne troche droższe, wymiana oleju co pół roku
~maciuwa@op.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Przy oszczędnej jeździe 8,5l/100km na trasie Jelenia Góra- Karpacz i z powrotem to nie jest mało. Fakt, że właszcza z górki silnik jest długo niedogrzany. Gazu bierze tyle samo co jest już wynikiem mocno zadawalającym. Wtrysk gazu sterowany jest oddzielna elektroniką.
~jasiek.
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
benzyna 5,5 trasa srednio 7 max8 gaz 8-13 kupiem go 6 lat temu mial 70000km jak doszedl do 100000 km zalozylem gaz do tej pory bylo super ale nasze drogi????? padlo zawieszenie itlumikiszybko siadaja pewnie od gazu.
~dorste70@tenbit.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
autko ekonomiczne 5.7-5,9l/100km w trasie ze sporym obciążeniem i predkością nawet 160/h jadąc przez wiele miast to wynik myślę bardzo dobry tak pokazuje komputer pokładowy i w rzeczywistosci takie jest zuzycie paliwa
~Dominik OzW
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
LPG około 12l/100km . Ile benzyny to nie wiem bo żadko jeżdze na etylinie - za drogi interes przy obecnych cenach paliw :( Chociaż przyznam że jest różnica i fajna zabawa i jazda na benzynce .
~Lukanio
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Miasto przy normalnej jeżdzie ( nie za wolno nie za szybko ) lpg 9,6l/100km trasa przy prędkości nie przekraczajacej 130km/h lpg 8,5l/100km przy pełnym bagarzu i 5 osób
~Rysiek
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
po mieście nie sprawdzałem niepotrzebny stres ale na trasie przynajmniej nasz zapakowany maksymalnie i z pięcioma osobami na pokładzie pali 8-8,5 litra LPG
~2411212222
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Pali w mieście latem 10 na trasie 7 ale na krótkich odcinkach na niedogrzanym silniku potrafi spalić i 14l benzyny. Gazu 1-2l więcej.

Usterki Seat Toledo I

Seat Toledo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~tomsen1 (tomsen1@wp.pl)
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Pali dużo, ale gazu. Trochę trzeba pogrzebać przy detalach, ale są śmiesznie tanie. O ile wogóle trzeba je wymienić.