Lista ocen Seat Toledo I 1.8 i 88KM 65kW 1991-1996 (26) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Doss
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
jezdze 2 lata wymienilem tarcze hamulcowe wszystkie lozyska klocki szczeki tarcze sprzeglowa uszczelke pod glowica skrzynie biegow przegob prawy wszystkie gumy drazki sworznie i uklad wydechowy spawalem hamulce sa slabe ogolnie niezbyt mocne auto ale tania naprawa i latwa wiec dla mnie to juz istotne w srodu niema polotu szary plastik to drazni ale wszystko da sie wybaczyc w ciagu 2 lat przejechalem 70 tysiecy km ... jesli...
~maxkar
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Układ wydechowy to jakieś nieporozumienie, robiłem go 15 razy, urywa się, wypina z zaczepów, jest wogóle dość nietypowy i kiepsko pomyślany, często miewa usterki sterownika, szybko lecą amorki, sprężyny i końcówki, przecieka szyberdach i odpada podsufitówka, siada silnik dmuchawy nawiewu, psuje się instalacja elektryczna.
~Michał B
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Zgniły mi gniazda tylnie. W przednich zrobiły sie dziury i czekałem kiedy mi wpadną sprężyny, zgnite dwa progi, i w koło przedniej szyby ogniska korozji które występowały jeszcze na drzwiach, delikatnie na błotnikach no i oczywiście cały wlew paliwa. Zacinał się ABS czyli czasem rozłańczał
~maciuwa@op.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Na szczęście bez. Auto ma przejechane 218.000 w tym ponad 50.000 na LPG. Ostatnio kłopoty z wolnymi obrotami, przyspieszaniem itp. Pobyt w warsztacie i dwukrotne ustawianie skończyło się wymiana "lambdy" i jest jakby lepiej, ale jeszcze potrafi zaświrować.
~rwalenty@poczta.onet.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Przesada. W ciągu niespełna roku wymieniłem m.in.: pompę wspomagania, kolumnę kierowniczą, uszczelkę pod głowicą, drążki z końcówkami, wszystkie możliwe łożyska, sprzęgło i wiele wiele innych.
~Krzychu z OP
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Jak na 95000 km chyba nie jest źle. 1 amortyzator z tyłu - zamarzł, nadtopione złączki od instalacji elektrycznej-unieruchomienie samochodu, więcej grzechów nie pamiętam.
~Łukasz
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
No trochę sie nawymianialem jak go kupilem ( uszczelka pod głowica pompa wody.. falujace obroty...) ale teraz mam spokuj
~matrix
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Wybuchła chłodnica, sprzęgło do wymiany, hamulce do poprawki. Po wymianie tychze częsci nawet niezle.
~tomasz.sendecki@express.bydgoski.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Absolutnie brak. Ten samochód będzie jeździł dopóki będziemy chociaż minimalnie o niego dbać. Daje słowo!

Usterki Seat Toledo I

Seat Toledo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~tomsen1 (tomsen1@wp.pl)
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Silnik igła, pomimo lat. Blacha była chyba po remoncie, bo jest w stanie idealnym. Elektryka bez zarzutu.