Lista ocen Seat Toledo I 1.8 i 88KM 65kW 1991-1996 (31) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rwalenty@poczta.onet.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Tu inżynierowie Seata się popisali. Jestem dosć wysoki i nie mam żadnych problemów ze znalezieniem dla siebie miejsca za kółkiem. Pasażerowie również nie mogą płakać. Bagażnik jest wprost ogromny tyle, że dość nieregularny.
~tomasz.sendecki@express.bydgoski.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Czytałem, że z tyłu jest mało miejsca na nogi. Nie potwierdzam. Sam jestem sporo wyższy niż przeciętny człowiek, a bez żadnego problemu woże 4 osoby. Szczególnie z przodu fotele są wygodne i przestronne.
~jangawa@go2.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
przod bez zarzutu ale z tylu jak to z tyłu, są wygodniejsze samochody i to z niższej półki; wole jeździc z przodu
~Dominik OzW
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Bardzo dużo miejsca i suuper bagażnik nie potrzeba składać tylnich foteli a jak sie złoży to można przewieżć konkretny towar
~maciuwa@op.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Tylna kananpa wygodna z podpórką, miejsca przy obszernych pasażerach z przodu zbyt mało, ale da się w miarę wygodnie jechać.
~Kroks
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Z przodu jest komfortowo, jednak z tylu brakuje troche miejsca szczegolnie osobom wiekszym niz standardowo ;-))
~2411212222
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Z tyłu trochę mało miejsca ale jak kierowca jest wysoki to pasażerowie dopiero zaczną narzekać.
~dagi
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
przestrzen dla kierowcy bardzo dobra natomiast z tylu jazda z piatkom osob pry dluzszej trasie okropna
~Rysiek
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
miejsca dość dla tych z przodu i z tyłu,ale to jeszcze nic znajdźcie większy bażnik !!!!!
~tomsen1 (tomsen1@wp.pl)
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Pełno miejsca, z przodu i z tyłu, bez udziwnień. Przydałby się podłokietnik z tyłu