Lista ocen Seat Toledo I 1.8 i 88KM 65kW 1991-1996 (38) - Silnik

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomasz.sendecki@express.bydgoski.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Silnik to największa zaleta tego samochodu. Przejechał około 90 tysięcy km na gazie i nie mam z nim absolutnie żadnych problemów. Na trasie bez fajerwerków, ale wiem, że na 100% dojade do celu. Jedna rada: z instalacją gazową (w moim przypadku Tomasetti) nie można dopuścić do braku benzyny. Jak się skończy to go szybko nie odpalimy, będzie grymasił. Instalacja bardzo szybko się zapowietrza.
~maxkar
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Tutaj nie ma się do czego przyczepić, mi posypał się jedynie przwód od wspomagania kierownicy ( przetarł się o wspornik zbiorniczka układu wspomagania na marginesie fatalny ten wspornik ostry jak...) no i po założeniu gazu troche mi pływał na obrotach - jednak to była wina sterownika usuneli błąd i przestało. Po za tym cichy, elastyczny, fajny volkswagenowski motorek.
~Mariusz mkozi@wp.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Doskonały silnik VW, założyłem LPG jak go kupiłem, nie zmieniałem świec, przewodów itd. a on cały czas chodzi świetnie, jak na tą pojemność i masę zbiera sie satysfakcjonująco
~Michał B
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Silnik daje rade. Padł mi tylko rozrusznik ale reszta ok. Dosyś elastyczny i sie wmiare zbiera. Na paliwie jest znacznie lepiej. gazownia osłabia o ok 80% ale można też poszaleć
~Grzegorz
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Silnik rewelacja - niestety już takich nie robią. Mało pali, bardzo żywotny. Osiągi no już nie na dzisiejsze czasy - 88 koników to trochę dzisiaj za mało.
~jangawa@go2.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
jak na taki przebieg, chociaż komputer lepiej daje sobie radę na gazie nie wiem czy tio 88 km silnik ma ozaczenie RP jest z audi ale to noramlne bodajże
~jasiek.
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
jak na 75 km to burza wyciaga 210 z 5 osoami na pokladzie. zadne mrozy mu nie straszne ,do setki cisza potem wiadomo opor powitrza robi swoje.
~Miluś
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
U mnie dobrze. Jedzie jak po szynach. po 140 trochę głośno, ale niewiele ciszej od 190. Przy zimnym silniku trochę się dławi, ale zaraz potem, nabiera werwy.
~prosto90idzie
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
silnik seata toledo jest bardzo dobry 88km z gazem radzi sobie super, jedyna sprawa psujący sie często termostat
~Marcin srebrny Tolek1.8
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Bardzo elastyczny motor a wdodatku zrywny.Przez 7 lat nic się nie zepsuło jedynie wymiana płynów i częśi eksploatacyjnych.