Lista ocen Seat Toledo I 1.8 i 88KM 65kW 1991-1996 (28) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomasz.sendecki@express.bydgoski.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Bardzo, bardzo kiepsko. Niby plastiki sa dobrej jakości, a piszczą. Przez nienajlepsze zawieszenie często będziemy musieli słuchać jak nasz tolek ciężko pracuje. Można to wyciszyć, ale musimy się przygotować, że w środku nie będzie szczególnie cicho.
~Michał B
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
no i tu chwila prawdy. Plastiki są beznadziejne. Wszystko stuka i puka. dopiero kuracja gumowa, bo trzeba było troszeczke popoprawiać wyciszyła plastiki ale nie dokońca. Przy 130 bardzo głośny
~dorste70@tenbit.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
jadac po naszych polskich super drogach wszystko trzeszczy ale sytuacja się zmienia gdy jedzie sie po dobrej nawierzchni jest wtedy całkiem przyjemnie
~jangawa@go2.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
może byc, ale uwaga na opny, przechytrzylem kupilem jakieś tanie na lato - nie najtansze - i halasują okropnie
~Carlos90
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
mogło by być lepsze, jednak autko jest dobrze wyciszone. gdy gra radio na wyskokich obrotach to poza samochodem jest mało słychać...
~Kroks
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Przecietnie... Glosne zawieszenie, sinik moze byc. Przy duzych predkosciach zadnych swistow i gwizdow wiatry w karoserii
~maxkar
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Nic nie słysze, po za tym że coś mi skrzyni piszczy jak jest zimno, po za tym nic nie słysze.
~Dominik OzW
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Ogólnie słabe wyciszenie musiałem regulować tylną klape bo latała na dziurach i skrzypiała na zawiasach
~rwalenty@poczta.onet.pl
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
kaszana! Gdybym nie zabrał się za poprawianie to chyba bym stracił słuch lub wykończył się nerwowo.

Usterki Seat Toledo I

Seat Toledo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Tomek
Liftback 1.8 i 88KM 65kW
Jak na klasę auta jest raczej słabe. Powyżej 100 km/h robi się dość głośno.