Lista ocen Seat Toledo II (30) - Karoseria

Na liście zabraknie 516 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof2137
Sedan 2.3 V5 150KM 110kW
Toledo II wizualnie jest dosyć ładnym samochodem, więc tu na plus. Wygląda adekwatnie do wieku, nie można powiedzieć, że jakoś szczególnie się zestarzało, ani też, że wygląda super świeżo. Blacha jest dobra, w moim egzemplarzu praktycznie nie ma korozji. Jedyne ognisko rdzy pojawiło się na progu, oraz rancie tylnej klapy, ale na razie nie jest to nic poważnego. Auto ma już 20 lat, ma prawo trochę zardzewieć. Jak na ten wiek, to uważam, że...
~Chelmik
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
Kupowałem 7 lat temu były dwa ogniska rdzy i 3 odpryski na masce oraz do zrobienia była konserwacja podwozia , nie ruszałem ani lakieru ani spodu i nic się nie powiększyło więc to miejsca gdzie pewnie ktoś otarł albo zarysował , konserwację jak się nie ma czasu samemu to lepiej nie ruszać bo zgnije szybciej niż jak się nie rusza , nie mam ani konserwacji ani rdzy
~Seaciak
Sedan 1.9 TDI 150KM 110kW
Ogólnie to dałbym 4.6 4.75ocene. Blacharsko git. Jak wyłazi ruda bity malowany był element. Fabrycznie problemy z ruda można było zauważyć przy lisztwach progach oraz przy krawędziach szyby przedniej tylniej i na boczkach dachu po lisztwach. Po prostu woda tam sie zbiera i z czasem czym ten samochód wchodzi wiek malutki purchle mogą się zacząć pojawiać
~Dawid
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Rdza za specjalnie go nie zżera, ale wszelkie używane elementy są drogie jak głowa prezydenta. szczególnie przedni zderzak - w kolorze i dobrym stanie kosztuje tyle, co kompletny przedni pas do astry g.
~Radziej 210
Sedan 2.3 V5 150KM 110kW
Jak dbasz tak masz na auto które ma 23lata to uważam że jest dobrze widziałem młodsze auta a już rąk zardzewiałe ze słychać jak je rdza zżera
~Kantare
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Jak na 18 letnie auto uważam że bardzo dobrze. Małe wykwity korozji tu i tam.. ale ogólnie zdrowym standardowo problem z dołem błotników przednich (zgnite)
~Marcin
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
Rdza na błotnikach, które niestety są drogie, gdy poszukujemy używek w dobrym stanie (nowe zamienniki też drogie), reszta karoserii super
~kadryjanek
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
Auto bardzo dobrze zabezpieczone przed korozją. Dodatkowo zrobiłem kompleksową konserwację podwozia i auto w momencie sprzedaży wyglądało bardzo dobrze.
~Tomasz
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
Sprawdzić błotniki przed zakupem (zbierajaca sie tam woda w autach koncernu VW), reszta bez jakiejkolwiek skazy, 5/5

Usterki Seat Toledo II

Seat Toledo II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Radek
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Ładny samochód, ponadczasowa sylwetka, jednak dosyć mocno lubi go rdza, szczególnie jeśli chodzi o progi