Lista ocen Seat Toledo II (547)

~Sajmonex
Sedan 1.6 100KM 74kW
Świetny wygląd ( wiele ludzi mówi że auto jest bardzo ładne) , wygoda jazdy bardzo dobra , układ kierowniczy rewelacja dynamika silnika naprawdę zadowala , oszczędność z jazdy na lpg na wielki + . Podsumowując nie planowałem zakupu Toledo ale bardzo polubiłem to auto
~Użytkownik
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Bardzo dobry samochód, bezawaryjny, ogromny bagażnik-mały otwór załadowczy, benzynka daje spać w nocy z uwagi na tanie naprawy, zimą zawsze odpali, u mnie za dotknięciem nawet przy -15. Rodzina 2+2 zmieści się do samochodu spokojnie. Jak dla mnie komfortowy a szybciej też nie jest strach nim jechać. Polecam z czystym sumieniem ten doskonały samochód. Szkoda, że Toledo 3 to takie paskudztwo bo bym się rozglądał.
~siwas
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Dobrze +. Dla mnie to był i nadal jest (mam nadzieję jak najdłużej) pozostanie moim koniem roboczym do codziennego poruszania się praca -dom -praca - klient. Wygląd samochodu przyciąga wzrok i nigdy nie słyszałem, aby ktoś powiedział, że sylwetka Toledo II jest brzydka. Czy kupiłbym jeszcze raz ? Nie wiem. Duperele trochę psują ogólną opinię tego samochodu. Ale zakupu nie żałuję. Aha - 300 kg krawężników do kostki brukowej - da radę.
3,2
~Filipipi
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
jest cos w nim, cos co mnie urzeka. ale nie dam wiecej bo mnie denerwuje. Samochodom z grupy VW juz podziekuje i wroce na kolanach do opla i mazdy, mniej nerwow i nie trzeba caly czas sluchac czy jak sie jedzie to puka i stuka i skad.
~Murzyn
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Samochód ma 12 lat ja osobiście przejechałem nim prawie 90 tyś kilometrów znam go całego, wiem kiedy coś go boli coś go dręczy ,a kiedy jest wesoły i ma dobry humor. Da się lubić ten samochód . Nie jest tak ładny może jak Leon ale dzieki temu że jest mniej popularny można znaleźć bardziej zadbany egzemplarz. W miare wygodny i cichy w środku , nie ma problemu z częściami bo to VW albo Audi jak kto woli. Chciałem zmienić na nowszy model ale się...
~Misiek
Sedan 1.6 100KM 74kW
swietny samochód dla mlodego i dunamicznego pana domu:) wyglada swietnie i kazdy mowi ze jest fajny. moj jest niebieski metalic i wyglada swietnie nawet na 15\" alusach z audi a3. komfort jazdy super, dunamika nie pozostawia nic do zyczenia. wyp mojej wersji jest bogate: pelna elektryka szyb i lusterek, climatronic, podlokietniki przód i tyl, tempomat i wiele przydatnych gadzetów. nie ma wstydu nawet przy nowych kompaktach w salonach. auto...
~Tomek dąbrowa górnicza
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Wybrałem ten samochód ze względu na wersję wyposażenia:SIGNO oraz automatyczną skrzynię biegów. Jego standart oraz bezawaryjność taka sama jak w VW czy AUDI przekonała mnie niższą ceną. A produkt prawie identyczny. POLECAM!!!
~Sabuch
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Bardzo wygodne rodzinne auto, ekonomiczny silnik, mała awaryjność, pojemny bagażnik. Jedna z bardziej udanych konstrukcji SEAT - w końcu to audi A4 z poprzedniej generacji :)
~aksel.tychy
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Jeśli ktoś się nie boi wydać większej kasy na 10 letniego tdi to polecam, jednak wiadomo jak jest z kupnem takiego auta. Dlatego polecam każdemu wizyte na stacji diagnostycznej bądź u zaufanego mechanika, warto wydać te 100zł a oszczędzić tysiące... Bardzo łatwo się nadziać na \"okazje\" dlatego nie warto w ogóle brać pod uwagę przebiegu, te auta jeśli były dbane to nawet po 300 czy 400 tys będą jeździć elegancko
~eRKaZet rafcio44108@o2.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Samochód prawie idealny, bo nie ma na świecie ideałów :) . Świetnie wyglądający (po 12 latach od premiery), bogato wyposażony (wersja Singo ma: automatyczną klimatyzację, 4x el. szyby, el. lusterka, 2x podłokietnik, welurową tapicerkę, fotel kierowcy regulowany na wysokość, 8 głośników, roletę tylnej szyby i alufelgi. Do pełni szczęścia brakuje skórzanej tapicerki, tempomatu, el. foteli i tempomatu - te el. były w Signo za dopłatą, w wersji...