Lista ocen Seat Toledo III (127) - Całokształt

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomek
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Samochód o bardzo ciekawej (dla niektórych kontrowersyjnej) stylistyce. Mimo że od rozpoczęcia produkcji minęło już 7 lat wygląd ciągle \"na czasie\". Do zalet należy na pewno duża przestrzeń w środku, silnik ponoć \"nie do zajeżdżenia\", bogate wyposażenie, duży bagażnik, liczba schowków, duża liczba części zamiennych. Do wad zaliczyłbym słabą widoczność do tyłu, niewielkie lusterka boczne i wycieraczki.
~Ninja
Sedan 1.6 102KM 75kW
wygodne i w miarę ekonomiczne auto dla 4-ro osobowej rodziny z furą bagażów :) szkoda że do 2.0 FSI nie można założyć instalacji SGI bez utraty gwarancji - bo silnik 1.6 jest zdecydowanie za słaby. Kilka upierdliwych drobnych usterek tylko troszkę psują dobre wrażenie. Auto jest piękne i się wyróżnia. W miarę fajne audio - tylko kto i po co wymyślił gwizdki w drzwiach nie skierowane w kierunku uszu ????
~Marcin
Sedan 1.6 102KM 75kW
Generalnie jestem bardzo zadowolony, obecnie zastanawiam się nad zmianą na innego Seata lub Skodę z silnikiem benzynowym, ale jak się okazuje do silników TSI nie ma sensu zakładania LPG. Więc chyba z powodu braku problemów z tym samochodem nie będę kombinował i go zostawiam na przynajmniej rok. Obecnie w cenie 50-60 tyś i tak nie dostanę nić lepiej wyposażonego, niż to co mam.
~markus
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Kupilem To Auto w promocji - model superwagen z poprzedniego rocznika - wiec cena byla atrakcyjna. Po 3 latach, zadnych usterek i pelnia zadowolenia. Auto ma duzo miejsca w srodku, jest wyzsze (wygodne do przewozu dzieci), ma duzy bagaznik. A jednoczesnie z tym silnikiem dostarcza Tacie milych wrazen z jazdy :) Jedyne co mogliby poprawic to jakosc plastikow w srodku.
~m.chocianowski@stbu.pl
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Auto kupiłem ponieważ miałem małe dziecko. Pod względem pakowności na wakacje, super. Spalanie i koszty utrzymania super. Jednak należy pamietać, że samochód jest wysoki i dość ciężki dlatego w zakrętach nie trzyma się jak mała osobówka. Klekot zimnego diesla też trzeba polubić. Kiepskie wytłumienie kabiny, to nie chluba tego modelu. Słaba widoczność przy cofaniu.
~BOGUSŁAW
Sedan 1.6 102KM 75kW
BARDZO DOBRE AUTO DLA RODZINY, OSZCZĘDNE(Z LPG), PAKOWNE, NIETUZINKOWY WYGLĄD TO TYLKO ZALETA! PROWADZENIE EXTRA, SPALANIE W NORMIE PRZY LPG TO JUŻ W OGÓLE EKONOMICZNE AUTO. SILNIK 1,6 WPROST WYMARZONY DO LPG, ŻADNYCH PROBLEMÓW, MOGŁOBY BYĆ TROCHĘ WIĘCEJ MOCY ALE DO \"NORMALNEJ\" JAZDY OK. PROWADZENIE EXTRA, OGÓLNIE REWELACYJNY SAMOCHÓD!
~tirlik@vp.pl
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
Wcześniej jeździłem Zafirą i było ok. Ten samochodzik w zasadzie kupiłem przez przypadek i jestem miło zaskoczony. Coś jest prawdy w tym powiedzeniu niemiecka solidność i hiszpański temperament. Szczególnie polecam jazdę po niemieckich autostradach wtedy można poczuć jego temperament i zużycie !!! paliwka. Gdyby poprawić widoczność całkiem dobrze wypada.
~Umiarkowany
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
W mojej ocenie auto jest bardzo ciekawą propozycją na polskim rynku. Za kwotę poniżej 70 tys zł dostajemy duży, praktyczny samochód z bardzo bogatym wyposażeniem i silnikiem diesla pod maską. Do tego według mnie auto może się podobać i sprawia wiele przyjemności z jazdy. Po przebiegu blisko 50 tys km jestem bardzo zadowolony z zakupu tego właśnie modelu.
~DER
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Pozdrawiam wszystkich użytkowników, a tym, którzy szukają auta dla siebie, radzę żeby kupić Toledo, bo to w gruncie rzeczy dobre i niedocenione auto. Ma swoje wady jak każde. Oczywiście szukajcie promocji rocznikowych albo innych. W cenie 68 990 PLN (jak oferują) nie dostaniecie auta z grupy VW/Audi o tych rozmiarach i z takim wyposażeniem.
~dzik
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
opisuję swoje przeżycia z tym autkiem po raz 2. Obecnie mam 120 tyś przebiegu, auto kupiłem nowe w salonie i chyba ma u mnie dożywocie. Nie wymieniłem jeszcze klocków hamulcowych, a zostało ich jeszcze na jakieś 30 tyś. Komfort podróży, prowadzenie, stylistyka, przestrzeń i niezawodność, to autko jest naprawdę magiczne.