Lista ocen Skoda Citigo Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW od 2011 (12) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Po przejechaniu 15 tyś km mam już spore doświadczenie jeżeli chodzi o spalanie autka. Generalnie trzeba powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z zakupu samochodu. Budowa samochodu jest bardzo prosta, nie ma wodotrysków ale wszystko jest tam, gdzie być powinno. Jeżeli chodzi o spalanie, to bardzo trudno jest uzyskać dane podawane przez producenta nawet na benzynie ale wartości osiągane i tak są bardzo zadowalające. Przy dojazdach do pracy i...
~Rozz
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Jeśli się jeździ z głową (płynnie bez wariactw i nie w korkach do ok 90h) to spalanie średnie będzie poniżej 5l. U mnie dojazdy do pracy i z powrotem trochę trasy trochę miastami daje średnie spalanie po 4tys kilometrów ok4.95. Korki i inne wariactwa podniosą to pewnie ale myślę że nie spali więcej niż 6 (nigdy tyle nie miałem). Kup lpg do tego samochodu to tylko gdy robisz ok 30tys km jeśli mniej to policz dobrze czy to ma sens :)
~gardan
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Oryginalne części (filtry, oleje, hamulce) drożyzna straszna. W serwisie olej castrol z beczki, filtry Filtrona ale w opakowaniu VW. Kupiłem części firm z górnej półki przy pierwszej wymianie (przy 15tyś) i zapłaciłem mniej a działanie dużo lepsze.
~Slawomirus44
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Samochód popularny więc w przyszłości części nie powinny być drogie. Spalanie jedno z najlepszych. Spalanie: średnie latem 4,2 l./100 km zimą 4,8 l/100km. średni 4,5 l/100 km. Rekord w trasie 3,25 l. / 100 km. Pełne ubezpieczenie AC, OC, NNW to 1000 zł.
~qba
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Średnio 5,5 l LPG na 100km. Najmniej 5 l LPG a najwięcej 6l LPG na \"setkę\" to wynik rewelacyjny. Tak tanie przemieszczanie się z pewnością wynagradza niewielkie niedociągnięcia modelu, który wszedł na rynek niedawno w pierwszej odsłonie.
~szofer
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Jeżdżę na instalacji LPG.Muszę przyznać,że silniki MPI są chyba do tego stworzone.Koszty paliwa są bardzo niskie.Trochę się traci na przeglądach technicznych,ale to szybko idzie nadrobić niskimi kosztami zużycia paliwa.
~Zadowolony
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Spalanie niskie zarówno w mieście jak i poza terenem zabudowanym. Zasadność instalacji gazowej dyskusyjna przy tak niskim spalaniu.
~Arek
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Prawie darmowa jazda. Choć cena pełnego ubezpieczenia na rok z księżyca wzięta chyba
~Andrew
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Co chwilę coś trzeba naprawiać.Pali malo.
Dziennik kosztów dla Skoda Citigo Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
5,7