Lista ocen Skoda Citigo Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW od 2011 (14) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RR
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Z przodu rewelacja dla mnie lepiej niż w większych autach gdyż nie jest człowiek tak obudowany plastykiem. Mam 184 wzrostu i ułomkiem nie jestem jak dla mnie super. Mama jest drobną kobietą o wzroście 153 i z pozycji jest też zadowolona. Zdecydowanie brakuje regulacji pionowej kierownicy. Przedni fotel pasażera dodatkowo wyposażyłem w regulację i dzięki temu tam też każdy sie dopasuje(w salonie na zwykłym fotelu było mi tak sobie). Co do tyłu...
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Jestem wysoki i nie mam problemu z miejscem za kierownicą. Nie jest to jednak auto rodzinne, gdy ustawię wygodnie fotel kierowcy, za mną miejsca już brak. Auto do jazdy miejskiej dla 2 osób , ewentualnie krótkie wyjazdy poza miasto. Nie jest to auto rodzinne na pewno.
~qba
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Ilość miejsca dla kierowcy i pasażera jak na tą klasę auta jest ogromna. Swobodnie siedzą znajomi ok. 2m wzrostu. Z tyłu też nie jest najgorzej, nie trzeba przesuwać foteli, żeby dorośli się z tyłu zmieścili. Citigo to gigant wśród konkurencji.
~szofer
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Na zewnątrz może się wydawać,że miejsca jest za mało,ale to tylko złudzenie.W środku z przodu jest miejsca wystarczająco dla nawet kogoś o większych gabarytach.Z tyłu jest trochę gorzej,ale ogólnie mieszczą się cztery dorosłe osoby.
~Zadowolony
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Fotele przednie bardzo wygodne, dużo miejsca. Tylną kanapę należy traktować jako miejsca awaryjne lub dla dzieci.
~Slawomirus44
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
W tej klasie samochodu najlepsza. Nie ma wystającego panelu skrzyni biegów jak w pandzie czy hyundaiu i 10.
~Arek
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Dla kierowcy miejsca jest dość . Z tyłu nigdy nie siedziałem
~Rozz
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Az dziwne że w środku jest tyle miejsca (u mnie 2+ 4.5 dziecko)
~Andrew
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Jak na rozmiary auta to bardzo dużo miejsca.
~Aro
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Na dwie dorosłych i dwoje dzieci ok.
Skoda Citigo Hatchback 5d