Lista ocen Skoda Citigo Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW od 2011 (15) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RR
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Jak dla mnie rewelacja,jeździłem przed kupnem wszystkimi autami na rynku segmentu A i B, tylko bardziej pasowało mi zawieszenie suzuki gdyż daje lepsze czucie przy dynamicznej jeździe.Proszę nie myśleć że biorąc auto od sprzedawcy jeździłem tam gdzie on chciał (auta testowałem na Warszawskich jezdniach jeżdżąc wolno jak i ostro nie szanując aut sprzedawców,potem trochę bocznych dziurawych , a na koniec fundowałem sobie jazdę drogą ułożoną dla...
~gardan
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Trochę nadsterowny ale przy odjęciu nogi z gazu zakręty nie straszne. Prowadzi się bardzo dobrze. Tłumienie nierówności świetnie - zawieszenie trochę twarde. Jak na polskie warunki jest bardzo dobrze. Ciężko ustawić wysokość kierownicy w stosunku do wysokości fotela kierowcy. Kierownica zasłania górę licznika. Hamulce - porażka. Na pierwszy montaż montują straszny szajs. W moim aucie w klocku był wtręt metalu, który odpadł i miałem dziurę w...
~szofer
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Jak na tak stosunkowo małe rozmiary autko bardzo dobrze się trzyma drogi.Trochę trzęsie na nierównych nawierzchniach,ale to zrozumiałe ze względu na rozmiar.Na pocieszenie jest coraz więcej dróg o równej nawierzchni , a na tych samochodzik płynie całkiem przyjemnie.
~qba
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Bardzo dobrze wybiera nierówności. W kabinie jest cicho, nie buja na zakrętach, ale zawieszenie też nie jest za sztywne. Trochę niski próg i nisko zamocowana gumowa osłona silnika, co spotkało się już z kilkoma krawężnikami.
~Rozz
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Na leżących policjantach trzeba mocno zwolnić bo podskoczy jak piłeczka, 2 razy podwoziem walnolem o krawężnik (zawieszenie za bardzo się ugielo)
~Aro
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Prowadzi się przewidywanie, sztywno w pozytywnym znaczeniu, zachowuje się jak auto o klasę wyżej. Nie ma zarzutów.
~Zadowolony
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Dość sztywno i sprężyście, trochę podskakuje na wybojach. Rozstaw osi i tak jest duży jak na długość samochodu.
~Andrew
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
To najlepsza strona tego autka.Prowazi się jak przyklejony. Troche twardy,ale daje przyjemność z prowadzenia.
~Arek
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
genialny. Cichy, nic nie stuka, a autko pewnie się trzyma drogi
~jasiek21
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
na gwarancji pokrzywiły się tarcze - nie podlega to gwarancji,
Skoda Citigo Hatchback 5d