Lista ocen Skoda Fabia I Hatchback 1.4 60KM 44kW 1999-2007 (176) - Całokształt

Na liście zabraknie 141 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Asia
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Auto sprawuje się nieźle jak na tę klasę . Gdyby jeszcze było mniej paliwożerne . Dość dużo jeżdżę i nie miałam poważniejszych awarii .
~robert-GLIWICE
Hatchback 1.4 60KM 44kW
jak na auto w swojej klasie to calkim dobrze w stosunku do ceny bo polo ibiza,clio sa wiele drozsze ale tez polo jest lepiej wykonane cos za cos
~użytkownik
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Ogólnie samochód jest ok. i na tle konkurencji wypada dobrze.Drobne braki w wykonaniu nie psują wizerunku solidnego dobrze zaprojektowanego pojazdu.
~avanti@tlen.pl
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Bardzo dobrze ułożone wspomaganie. Na akrętach kierowca prowadzi samochód, a nie samochód kierowcę. NAwet przy większych prędkościach. To może rozpieścić!!
~zzz
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Narazie nie narzekam. Mogłaby mieć troche lepsze przyspieszenie na czwartym biegu (o piątym nie wspomnę) ale ogólnie jeździ mi sie nią bardzo dobrze.
~adam_benek@op.pl
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Dobrze się prowadzi,nie męczy siedzenie na fotelach nawet po po przejechaniu 1300km z przewami na tankowanie i kawę. Ogólnie bardzo dobry samochód za tą cenę.
~Charon
Hatchback 1.4 60KM 44kW
ogólnie OK, jedynie silniczek trochę za słaby (60KM) jak na to auto, ale wersje z mocniejszymi kosztowały sporo sporo więcej więc nie miałem wyboru
~Jerzy B.
Hatchback 1.4 60KM 44kW
żałuję ze mnie szwagier na to namówił, małe ciasne , kiepska widocznośc , silnik z 19 wieku, primitynwe palstiki i wyposażenie, auto dla facecików w berecikach
~hubcio25@wp.pl
Hatchback 1.4 60KM 44kW
może trafiłem taki felerny egzemplarz. W serwisie wiedzą mniej niż ja o budowie silnika. Jestem rozczarowany choć pierwsze 3 miesiąc były wspaniałe.
~oskar oskarowicz
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Jak na autko tej klasy to jak najbardziej do polecenia ale tylko dla emerytów którzy n jeżdżą do sklepu i lekarza
Skoda Fabia I Hatchback