Lista ocen Skoda Fabia I Hatchback 1.4 60KM 44kW 1999-2007 (176) - Całokształt

Na liście zabraknie 141 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacek
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Auto jest fajne ale wykończenie wnętrza mogłoby być lepsze - troche za bardzo trzeszczy. Autko jak na 60km jeżdzi naprawdę dobrze, ładnie zbiera sie na wyższych biegach, pali trochę więcej niż konkurencja ale i tak na komp. pokładowym wyskakuje mi niższe spalanie niż dane fabryczne.
~wborza@era.pl
Hatchback 1.4 60KM 44kW
4.700 problem z elektroniką potrzebna laweta wymieniono aktywator stopów 14.000 wymieniono wspomaganie 15.900 problem z elektroniką potrzebna laweta wymieniono potencjometr gazu 16.300 problem z elektroniką potrzebna laweta wymieniono potencjometr gazu i komputer silnika.
~schutte
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Polecam autko, nie ma idealnych samochodów, ten jest ok, dopiesciłam, doreperowałam i mam...i pewnie trzymałabym sie go długo, ale brakuje mi tu klimatyzacji, czujnika cofania i komputera z wskaznikiem spalania...ale wtedy to nie byłaby juz \"moja skoda\"
~Dzida
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Mam ją od niedawna.Jak narazie na dzień dobry poszła tradycyjnie w tym modelu uszczelka pod głowicą i ściąga go w prawo.ma trochę porysowane przednie szyby ale to wina poprzednich właścicieli.Jak narazie jezdzi ale ciągle coś wychodzi do roboty.
~Kamil
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Samochód jak czeski film, niewiadomo o co chodzi..czasami denerwuje czasami śmieszy ! Zastanawiam sie nad kupnem innego samochodu tym razem wybiore cos z innej beczki (Saab 9-3 1.9 TID lub Audi A4 1.9 TDI ) jak jeździc to lepiej wiedziec czym.
~capd@o2.pl
Hatchback 1.4 60KM 44kW
ogolnie samochod nie jest tragiczny - ale nie spodziewac sie po nim cudow silnik za malo mocy ( w 3-4 osoby mozna zapomniec o wyprzedzaniu), nie za duzo miejsca w srodku, ale nienajdrozszy w czesciach zamiennych ( oczywiscie OMIJAC ASO)).
~UŻYTKOWNIŚ NOWEJ FABI
Hatchback 1.4 60KM 44kW
szkoda że serwisy nie są przygotowane na taką naprawę musiałem czekać na zamówienie częsci . również servis o którym nie wspomnę a chyba powinienem im narobić smrodu pozbył się mnie z servisu że niby ok ,natomiast inny aso skody usunął usterkę
~kroliko
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Przejechałem fabią już sporo km , narazie nawaliły zamki w drzwiach ( używałem tylko centralnego zamka) , tłumik i największa wada: ELEMENTY ZAWIESZENIA- co chwilę coś puka i stuka... Poza tym całkiem przyjemne auto - przydałoby się ciut więcej mocy ...
~PAP
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Generalnie dobrze, choć powyżej wypisane poważne usterki właściwie powinny zdyskredytować to auto. NA SZCĘŚCIE W MOIM PRZYPADKU WSZYSTKO ZDARZYŁO SIĘ NA GWARANCJI I SKODA NIE ROBIŁA JAKICHKOLWIEK PROBLEMÓW - inaczej ocena byłaby niższa :)
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia I Hatchback 1.4 60KM 44kW
8,3
9,7
9,4
~Arek
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Przyzwoity samochód.W momencie kupna(2001r) najbardziej sensowna oferta za taką cenę.Nie dziwi mnie spadek sprzedaży,konkurencja w tym czesie nie miała nic do zaoferowania, a jeżeli producent wyciągnie wnioski z chorób wieku dziecięcego to.....
Skoda Fabia I Hatchback