Lista ocen Skoda Fabia I Hatchback 1.4 60KM 44kW 1999-2007 (176) - Całokształt

Na liście zabraknie 141 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jwsien@wp.pl
Hatchback 1.4 60KM 44kW
jeżdżę 2.5 roku , jeszcze się nie znudziłem . Wielki plus to niski koszt ubezpieczenia pakietowego w PZU - przy zakupie 1000 zł w kolejnych latach ok. 1200 zł . Mrozi mnie gdy widzę ceny u konkurencji .
~JosepH: kancel@op.pl
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Zbyt krótko posiadam ten samochód, aby wydać wielowątkowe oceny. Jak na razie stwierdzm, iż jest to samochód stworzony dla moich wymagań i potrzeb. Szczególnie atrakcyjny cenowo, za niemiecką precyzję.
~Ms
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Samochód polecam dla nie wymagających ale czasami może zaskoczyć pozytywnie. Raz mi tylko wyzionął ducha. Sprawdza się w zimę i w lato(gdyby była jeszcze klima- teraz już wiem).
~greywolf
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Gdyby był większy bagażnik i inny silnik to nie chciałbym zmieniać. W trasie brakuje mi trochę mocy. Ale szkoda mi jej też oddać w obce ręce... Ani razu mnie nie zawiodła.
~Jarek
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Samochód nie ma żadnej jakości,nawet samochodów chińskich.Mam wrażenie że jest robiony z odpadów,dziwię się tylko, że w tym wraku są części syngowane przez Volkswagena.
~jojo
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Spodziewałem się samochodu bez bajerów i wodotrysków ale jednak solidnego i niezawodnego/choc przez kilka pierwszych lat/- i trochę się zawiodłem a może trafiłem taki egzemplarz
~Tomek "Herman"
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Bardzo fajne auto za te pieniądze ( zaplacilem 33.000 zł ) bez znaczących wad - po za nieco za dużą awaryjnością . Duża frajda z prowadzenia i jazdy po zakrętach .
~piotr@nicklanet.one.pl
Hatchback 1.4 60KM 44kW
58000 km przebigu z czego 25000 km na gazie. na gazie z 5 osobami potrafi jechać 165 km/h. jak do tej pory wszystko OK. czynności obsługowe wyk. zgodnie z instrukcją producenta.
~Darek(real1989@o2.pl)email syna
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Ogólnie autko jest cool,tylko cena jak na 4 letnie auto jest mała kupuje nową octavie 1.6 102 km lub 2 letniego diesla(1.9 tdi 90 lub 110 km) Dla małej rodziny bardzo polecam

Usterki Skoda Fabia I

Skoda Fabia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Dorota
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Po dwóch latach 15000km wysiadło o wspomaganie drgania na wolnych obrotach stukot na amortyzatorach od nowosci ,i jeszcze inne drobne usterki jak na nowe auto to dosyc duzo tego
Skoda Fabia I Hatchback