Lista ocen Skoda Fabia I Hatchback 1.4 60KM 44kW 1999-2007 (317)

~MARCIN
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Ogolnie - mimo zaawansowanego wieku modelu (nowy w przyszlym roku) auto w dalszym ciagu uwazam za najlepsze w swojej klasie. Najwyzsza ocena - glownie ze wzgledu na niezawodnosc. Do pelni szczescia w tym egzemplarzu brakuje mi przede wszytskim klimatyzacji, elektrycznych lusterek i mocniejszego silnika.
2,9
~koziorozec1977
Hatchback 1.4 60KM 44kW
nie najlepiej ale całość ratuje konstrukcja. 2 lata temu najechał na mnie jakiś wariat w firmowym samochodzie - podwozie złamało się w dwóch miejscach , cały tył do wymiany. Samochód spisał się rewelacyjnie. wyszedłem bez szwanku, całą energie pochłonął wzorowo. To dało mu duży plus. bezpieczeństwo to jest to na czym nie warto oszczędzać, ten spisał sie w tym momencie tak jak trzeba.
~Michał M.
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Dość elastyczny, jednak wysokich obrotów nie polecam - auto staje się głośne od ok. 3 tys. (do ok. 3 tys. bardzo cicho). Nie trzeba za dużo machać "wajchą", można "wyciągnąć" bez męczenia silnika z dość niskich obrotów. Kultura pracy jednostki ogólnie dobra, choć niezbyt doskonałe przenoszenie drgań - po prostu wyraźnie czuć w środku np. pracę rozrusznika. Czuć lekkie drgania na wolnych obrotach, ale to raczej "uroda" - nie przeszkadza.... (Silnik)
~PiotrGD
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Dobry samochod dla przecietnego Kowalskiego, lubiacego spokoja jazde najlepiej na srednich trasach, w miescie kiepsko z ekonomia a dluzsze moga byc meczace. Jestem zadowolony ze nim sobie jezdze.
~P z Koszalina
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Duży, niedrogi, słabo wyposażony samochód, który się dobrze prowadzi. Niestety po przejechaniu 93tys wiele usterek mechanicznych. W ASO jak w supermarkecie - sprzedali dużo samochodów i nienadążają ich obsługiwać. Jakość ASO w Koszalinie oceniam na 3. Ceny serwisu mogły by być niższe.
~paweł
Hatchback 1.4 60KM 44kW
j.w. Za 35 000 zł to Punto w tej klasie - tego bym nie kupił. Kupił mój ojciec i po 1 mies. wymieniał uszczelkie pod kapą bo ciekł olej. Kopał go prąd w kierownice załązył coś tam, oraz założył chlapacze za kołami bo strasznie leciało na całe auto. Ale w symie niewiem czy następnym autem też będzie skoda, naprawde. Tym bardziej że np. przy octavi ceny zbliżają się do inych aut z tego segmentu np. focusa.
~tomal@klub.chip.pl
Hatchback 1.4 60KM 44kW
ogólnie jak za takie pieniążki (około 36000 PLN) choć wg mnie powinien być o około 6000 PLN tańszy, samochodzik jest autkiem wystarczajacym dla 4 osobowej rodzinki, miejsca w nim dosyc , bagażnik dosyć pakowny bo prostpadłościenny, komfort jazdy w normie a przy rozsadnej jeździe w miarę ekonomiczy (choć przyznam sie że myślę jednak o założeniu gazu!), brak usterek (przynajmniej w moim przypadku!) oraz dosyć długie terminy przeglądów (co 30000...
~paweł W
Hatchback 1.4 60KM 44kW
jak dla mnie nie jest źle ale chyba za bardzo jest przereklamowana. szwagier ma już druga octavię i tez coś zawsze tam mu sie dzieje. jednak skoda ma chyba tylko dobra kampanie marketingowa ale nad niezawodnością muszą jeszcze popracować. seat dla mnie jest lepszy.
4,1
~Tomek "Herman"
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Bardzo fajne auto za te pieniądze ( zaplacilem 33.000 zł ) bez znaczących wad - po za nieco za dużą awaryjnością . Duża frajda z prowadzenia i jazdy po zakrętach .
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia I Hatchback 1.4 60KM 44kW
8,3
9,7
9,4
~Przemek
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Moja Fabia ma 2,5 roku i 120000 km. Mogę śmiało polecić Fabię jako auto "heavy duty". Porónując ją z innymi pojazdami (głównie francuskimi), na których również miałem długie przebiegi, to auto trzyma się rewelacyjnie. Z drugiej strony, jeśli ktoś powie, że Fabia to auto rodzinne, to sporo przesadzi. Kierowca i pasażer z przodu po 600 km (w Polsce) czują się świetnie, siedzący z tyłu cierpią. To już moja druga Fabia. W pierwszej zostałem...
Skoda Fabia I Hatchback