Lista ocen Skoda Fabia I Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW 2001-2007 (33) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~groszek
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Przede wszystkim eksploatacyjne wymiany. Najsłabszy punkt to system elektrycznych podnośników szyb, przy większym oporze podczas pracy szyby linka spada z plastikowego koła i cała płyta mechanizmu do wymiany. Wymieniłem już 3 koszt w serwisie 500zł za sztukę.
~maker
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Samochód zdecydowanie warto regularnie serwisować. Dzięki temu można wykluczyć wszelkie problemy z silnikiem (1.9 tdi). Mimo tego zdarzają się poważne usterki (cała elektryka szyb, system wspomagania, zawieszenie).
~Piotrek
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
z bardziej uciążliwych usterek, to tuleja wahacza, która w orginale nie jest odporna na nasze drogi... są jednak zamiennniki np. od Audi A3, które są bardzo dobre jakościowo i dzielnie znoszą jazdę po polskich drogach
~Maciej ZG
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
przez 2 lata zrobiłem 60 tyś.: -2 razy zmieniałem łożysko wmiarę niedroga sprawa - awaria klimatyzacji i ogrzewania dało radę naprawić dopiero w ASO ale za 1000zł (3 silniczki) - sterownik elektrycznej szyby pasażera
~yumek@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
2 tygodnie po kupnie padł sterownik od poduszek powietrznych. Wymiana na gwarancjii i całe szczęście bo takie coś kosztuje ok. 2000zł(tak powiedział gość w serwisie!)
~pawcio
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
tym autem nie jezdze za długo ale jestem juz posiadaczem 1 skody oktawi 1.9tdi 90km mysle ze fabia bedzie tak niezawodna jak oktawia
~Y
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Cos jest nie tak z zawieszeniem ale beda to robic na gwarancji ogolnie sciaga raz w lewo raz w prawo. Jezeli to ma byc w ramach gwarancji mam to gleboko....
~Adam Ż
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Tu cale szczęście nic, 250 kkm żadnych turbin, nadmiernych kopceń, dwumas, nadmiernego zużycia oleju. Byle tak dalej.
~Damian89Ldz
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
tylko czujnik położenia wałka rozrządu a autko miało przeszłość wypadkową niemiec pokazywał (lekką)
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia I Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
~pawel
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Jedyna usterka jaką miałem przez trzy lata użytkowania to awaria opuszczania szyby (pękła linka).
Skoda Fabia I Kombi