Oceny Skoda Fabia I Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW 2001-2007

Skoda Fabia I Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW 2001-2007 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Skoda Fabia I Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW 2001-2007

~Y
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Autko swietne. Male zwinne jak narazie nie zawodne przewyzszajace drozsze auta typu Jetta. 101 koni radzi sobie tutaj nie samowicie jeszcze troche i doloze chip bedzie lepiej. Calkiem drogie (85000) ale nie dostanie sie innego auta w max wyposazeniu za tyle. Jedyne co mnie denerwuje to calkiem mala bateria. Wymienilem radio na Alpine bo standardowe CD nadaje sie do smieci wystarczy troche podglosic i przygasalo podswietlnie radia. Teraz jest...
~Grzegorz z Krakowa
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Samochód super, mało pali, bezawaryjny, tani w eksploatacji z minusów to: ciasny z tyłu i nieco rdzewiejący. Do miasta super poza nim też daje radę jak na swoje lata produkcji i to przez Czechów którzy produkowali wcześniej ładne ale nietrwałe samochody to naprawdę duży postęp.
~Optymista
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Dobra jakość w rozsądnej cenie. Dzięki panującym opiniom o tym iż samochód ten jest dla emerytów można znaleźć zadbane egzemplarze nie \"wymęczone\" przez amatorów wyciskania z pojazdu ostatnich sił ;)
3,4
~maker
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Samochód w jeżdżonej przeze mnie wersji to jak Piękna i Bestia w jednym. Z jednej strony fantastyczny, mocny i praktycznie bezawaryjny diesel, a z drugiej mocno średnia reszta. Drobne, frustrujące usterki byłyby do zniesienia gdyby nie \"detale\" w stylu niezbyt wygodnych foteli, cienkiej kierownicy i sporej ilości ergonomicznych wpadek. W tym samochodzie nie można się zakochać, ale można być pełnym podziwu dla tego ile jest w stanie znieść.
~IREK_K
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Mam wersje kombi elegance po liftingu, czarny metalik, bez skóry i ksenonów ma prawie wszystko co fabryka oferuje. Dodatkowo mam: radio cd-mp3, 10 głośników + subwofer, 2 spojlery, nakładki na progi i klamki, i parę innych drobiazgów. Prowadzi się dobrze, spala oszczędnie, a i pościgać się można. Jadąc przez miasto robi wrażenie bo ludzie spoglądają na mą fabie, jak na porsche. Następną fabię kupię z ksenonami...
3,7
~art
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
jeździsz fabką nie żałuj na przeglądy, wymianiaj częściej niż zaleca serwis filtry, np. filtr powietrz wymiana co 60.000 km tak samo filt paliwa itd. Może chodzi tu o przyspieszanie zużycia silnika, bo po co montować nowe samochody skoro stare nie psują się. A tak może statystyka będzie lepsza
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia I Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
~interwent@interia.pl
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Jestem bardzo zadowolony. To świetny samochód. Elegancki i z pazurem. Klasa. Redakcja zabroniła wydawać skrajnych opinii, więc wpisałem widoczość jako jedyną rzecz, która - tylko na początku zresztą - zwróciła moją uwagę.
~MaGgelan
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Uwazam ze warto bylo wydac te pieniadze na Fabie, fakt - nie do konca jest to Volkswagen ale to autko jest naprawde bardzo przyjemne, zwinne, oszczedne i szybkie (do 210km/h sie potrafilo rozpedzic:).
~mk
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
wyciszenie i widoczność kuleją, reszta ok, spalanie średnie z przejechania 20000km to u mnie 4.8l
~Big Mike
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Auto godne polecenia. Silnik choć nie za cichy to bardzo żywotny i energiczny. Auto idealne do średnich mieszanych tras. Wersja elegance przy maksymalnym wyposażenia bez wątpienia godna zakupu.
Skoda Fabia I Kombi