Lista ocen Skoda Fabia I (103)

~Marek
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Samochód ,jak na razie bezawaryjny,ekonomiczny,z racji rozmiarów dobry do jazd miejskich,jednak można nim bez problemu wyruszyć również na dłuższą trasę.
~jackre@poczta.fm
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Na moją ocene układu jezdnego ma skrzypienie zawieszenia i chrobotanie przy hamowanie (szczególnie w zimie) Poza tym bardzo dobrze trzyma się drogi i zakętów. Twarde zawieszenie jest w moim guście. Jeśli ktość zna przyczynę, proszę o podpowiedź - będę bardziej stanowczy w serwisie, bo jak narazie to tylko smaruja smarują i dalej to samo! Z Duzej Góry Wielkie Dzieki! Pozdrawiam wszyskim skodziarzy! Jacek
~patryk77
odpukać, narazie ok, ciekawe czy przejedzie następne 97 tyś
3,8
~Fikaburi
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Jest wyjątkowo sporo miejsca jeżeli chodzi o kierowcę i pasażera z tyłu już troszkę gorzej to wygląda. Auto dla max 4 osób w środku. Ogólnie jest dobrze.
2,6
~Karol
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Uważam że auto kompletnie nie udane! VW po prostu wstyd, bo to to samo co Skoda. Kiedyś myślałem że Niemcy produkują solidne auta, ale sie przekonałem że jednak tak nie jest! Nie polecam auta.
~PIT
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
denerwujace ruszanie z 1, trzeba dac powyzej 2000 ob/min zeby chcia jechac, wolne ruszanie nie wchodzi w gre (Silnik)
~Arex z WWA
Kombi 1.2 i 54KM 40kW
poprzednio miałem chevroleta aveo też z silnikiem1.2 i muszę przyznać że skoda(która kojażyła mi się z leśnymi dziadkami) bije aveo na łęb.B.dobry silnik,bezawaryjność,małe zużycie paliwa tym skodia nie daje szans cheviemu. Naprawde polecam ten samochód.
~Andy
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Przy obciążeniu 3 osobami i więcej, włączonej klimatyzacji autko strasznie mułowate, prawie niezdolne do wyprzeddzania. Ogólnie za te pieniądze ok. 45000 ma jakość VW, a może czasami i lepszą.
~pioder
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
generalnie bez zastrzeń. Praca bdb... troche mało mocy ale trzeba było brać większy silnik (Silnik)
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia I
5,4
7,3
9,3
8,9
~Piotrek
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
silnik bardzo elastyczny. Naprawde jeździlem wczesniej audi B4 1,9 tdi i myślalem ze bede musial co chwila zmieniac biegi ale ten malysilniczek mnie bardzo mile zaskoczył elastycznościa. duzo gorzej jest z dynamiką. Do miasta wystarczy ale o sciganiu nie ma co myslec, nawet wyprzedzanie sprawia male problemy. Ciągnie do 3tys dalej tylko robi sie glosno, a samochod i tak nie przyspiesza. (Silnik)