Lista ocen Skoda Fabia I (103)

~pijak:)
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
trochę hałasuje, ale i tak jest cichy, w środku nic nie słychać, a przyspieszeń prawie nie czuć, (Silnik)
3,7
~Rycho
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Dobry samochód za rozsądną cenę. Jedynie w ASO czasami brak profesjonalnej obsługi.Uzasadnienie pracownika odnośnie uszczelek - że przy myjce mogą puszczać wodę do środka.
~michal
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
gdyby nie to ze na gwarancji robili 3 razy czujnik chomowania a tydzien po gwarancji znowu sie popsul samochód był by ok serwis w warszawie do d......... (Silnik)
~Chalska@go2.pl.
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
wszystko jest na swoim miejscu tam gdzie powinno być (Ergonomia)
3,6
~Yasha
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Generalnie dobry samochód, wart swojej ceny, ale nie z tym silnikiem!
~fff
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
miasto nawet 8,2l / trasa 5l Ceny przegladow do przyjęcia! (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~cinekh
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
mam skode fabie od 3 tygodni z nowym silnikiem VW 1.2 HTP uzyskyującą wysoki moment obrotowy, 6V, wyposazenie RUN (caly pakiet elektro) i tylko za 37200 z lakierem metalic, a POLO w takuiej samej wersji kosztuje az 46.950!!, zużycie paliwa to tylko 7,1 w mieście a na trasie okolo 5,5, polecam
~waldek
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
poprzednia moja skoda, która serwisowałem zgodnie z zaleceniami przez okres pięciu lat nie uległą żadenj awarii (Bezawaryjność (poważne usterki))
~sławek szczecin
super autko
3,5
~kazek5@interia.pl
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
auto spisuje się nieżle tylko szkoda że mikro-wyłączniki w drzwiach trzeba wymieńiać razem z zamkiem bo nie istnieją wkatalogu jako część zamienna