Lista ocen Skoda Fabia I (103)

3,7
~zybi112@op.pl
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
ładna sylwetka samochodu, skrzynia biegów doskonała, zła widoczność, podświetlanie deski rozdzielczej jest ładne
~sebl@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Nie wiem jak zimą, ale latem super. Mam klimatyzację (Wentylacja i ogrzewanie)
~tomasz
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
troche słaba kultura na jałowym, ale jak ktoś na co dzien nie ma kontaktu z 4 cylindrami, to praca na 3 mu nie przeszkadza (Silnik)
2,6
~Nie kupuj 1,2.
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
servis nie jest w stanie zdjagnozować prawdopodobnie rozrząd do wymiany (Bezawaryjność (drobiazgi))
~Miłośnik auta Skoda
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
W stosunku do ceny jakość dobra, sieć swrwisowa, części zamienne dobrze dostępne. Na krótkie jazdy duży komfort. Spalanie w normie. Uwaga na słupki boczne przednie zbyt duże ograniczenie pola widoczności na zakrętach.
3,5
~samochód firmowy
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
25000km przebiegu wymina łożyska na wałku sprzęgłowym. Serwis nie był zaskoczony (wymina 4godz, koszt po gwarancji ok 2500zł w ASO) (Skrzynia biegów)
3,6
~magraw@wp.pl
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Jeździłem Audi A-4 1,9 TDi rocznik 1998- uważam że skoda wcale nie jest dużo gosza , a cena i koszty na prawdę dużo niższe , tylko spalanie LPG zbyt duże - około 10L/100km. Może za bardzo chciałem mieć osiągi Audi !!! (Silnik)
~jarek------- jareczekk@op.pl
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
na jazde prawie rok tym autkiem to powiem że jestem zadowolony
~user
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Ogólnie OK. Zgodnie z oczekiwaniami. Ekonomiczna i niezawodna. Trochę słaby silnik. W środku trochę szaro ale może się podobać.
~Hubert
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Wymieniony rorząd wada fabryczna napinacza koszt ok 570zł. (Bezawaryjność (poważne usterki))