Lista ocen Skoda Fabia I (935) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 1156 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartosz Usarek
Sedan 1.2 i 64KM 47kW
Autem jeżdzi się wygodnie chodż zawieszenie od nowości wydaje dziwne stuki. Byłem już z tym kilka razy w serwisie wszystko zostało sprawdzone i powiedziano mi że to są dzwięki auta. ABS się za wczesnie włacza tory tramwajowe jakaś dziura zaraz się włacza nie miłe uczucie...
~ksawery.
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
Od wyjazdu z salonu,auto lekko ściągało w prawo.Caly czas mowa o aucie kupionym w salonie jako Nówka.Oczywiscie,w serwisie oznajmili ze niema żadnej usterki.A KIEROWNICA służy do TRZYMANIA.-To słowa pracownika serwisu!!! WSTYD.W koncu opanowali usterke.--zwykla geometria kół.
~kb
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
przy tym przebiegu nie zauważyłem jeszcze zadnych wad, zawieszenie bardzo komfortowe na polskie dziurawe drogi. Moja wersja ma ABS który uważam za niezbędny i mocno go polecam. Czasami mam wrażenie że na kierownicy czuć małe drgania ale może to tylko w moim egzemplarzu.
~Slevin Kelevra
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
Tutaj nie jest za wesoło. Tuleje, łączniki stabilizatora, odboje tył. Wszystko to, aż za bardzo daje o sobie znać. Jeżeli ktoś lubi pojeździć trochę bardziej dynamicznie albo na co dzień zmaga się z \"leżącymi policjantami\" może mieć lekki zgryz.
~Loen
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Jeśli ktoś lubi komfortową podróż to nie polecam - sztywne zawieszenie, auto dobrze się trzyma drogi, pewnie prowadzi ale każdą nierówność czuć. Trwałość wg mnie duża - dopiero po 90 tys. wystąpiła konieczność wymiany tulei wahaczy, reszta ciągle sprawna.
~Adam Ż
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Jak na tak małe autko całkiem przyjemnie. Przy małych nierównościach delikatnie buja a gdy pojawi się konieczność szybszej reakcji odczuwalnie się usztywnia. Zawieszenie jest ciche i daje znać o sobie tylko na największych nierównościach.
~Anonim
Sedan 1.2 i 64KM 47kW
Jak na ta klasę ok nie jest to auto sportowe. Trochę się wychyla na zakrętach. Nieraz nie da sie samochodu rozpędzić pomiędzy zakrętami.:) Wąskie opony czuć każdą nierówność. Jak wpadniesz w małą dziurę to czujesz że sie samochód rozpada.
~jump
Hatchback 1.2 i 64KM 47kW
wadą są tuleje gumowe wahacza co 60 000 km wymiana kolejna wada to klocki i tarcze wyobraźcie sobie że po 60000 km wymieniam drugi raz klocki i w rezultacie tarcze co to za material chyba chinszczyzna po za tym łączniki i gumy stabilizatora
~AdamolSS
Kombi 1.4 80KM 59kW
Nie jest to w żadnej mierze auto komfortowe. Auto jest dosyć sztywne i wąskie co powoduje iż na mocno dziurawych drogach chce głowę urwać. Podatne rónież na podmuchy boczne wiatru. Przy dużych prędkościach mało pewnie się prowadzi na łukach.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia I
5,4
7,3
9,3
8,9
~po co
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
dla mnie za twardo, skrzypi przednie zawieszenie i wymaga zbyt częstych napraw - szczyt debilizmu to tuleje wahacza przedniego wykonane jako odlew plastiku z gumą, wada fabryczna drążka stabilizatora - wypadają tulejki - przemyślane rozwiązania ???