Lista ocen Skoda Fabia II Hatchback Facelifting (33) - Widoczność

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Endtyme
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Przód ok, tył również nie najgorzej, może trochę przeszkadzają szerokie słupki, ale zawsze pozostają czujniki parkowania. Nota bene biorąc samochód z czujnikami traktowałem je trochę jako bajer który po prostu był w pakiecie, jednak po czasie okazało się, że są w mieście niezwykle przydatne i bardzo ułatwiają manewrowanie nawet takim małym samochodem jak Fabia.
~Gryfita
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Ogólnie widoczność jest wyśmienita. Ponieważ oceniam auto w zimie muszę uwzględniać specyfikę tej pory roku. W zimie irytujący jest brak atermicznej przedniej szyby. Auto lubi sobie zaparować od środka a skroplona para zamarzać. Biorąc pod uwagę, ze samochód długo się rozgrzewa, walka o widoczność do przodu jest trudna i długotrwała.
~Janutek
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Widoczność nie powala. Kilka razy na skrzyżowaniu wyjechał mi "zza słupka"samochód. Pochylenie prawego słupka chyba jest jakieś niedopracowane bo grubość jest podobna jak w innych autach, gdzie nie spotkałem się z tym problemem. Teraz po prostu kiwam się na skrzyżowaniu jak Izraelita podczas modłów, patrząc w prawą stronę - pomaga!
~Imroath
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Nie ma żadnych problemów:) Słupki nie sa zbyt duże a fotel można podnieść tak że wszytko widać. Co prawda w nocy przydały by się reflektory biksenonowe, ale ich brak w aucie tej klasy to nie problem.
~Mateusz
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
W aucie siedzi się wysoko, duża przednia szybka. Ze względu na kwadratowy kształt nadwozia i spore szyby, widoczność jest bardzo dobra. Duże lusterka ułatwiają parkowanie.
~MarcinLo
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Bardzo dobra, szkoda, że lusterka regulowane manualnie nie mają regulacji. Trzeba je ustawiać ręką, bo te dźwigienki w środku są do bani.
~Termitek
Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Auto twarde. Ma to swoje zalety ponieważ prowadzi się świetnie w zakrętach. Natomiast przy nierównej drodze buja całością i czuć każdy kamyk.
~Termitek
Hatchback Facelifting 1.2 TDI CR DPF 75KM 55kW
Kiepsko wypada widoczność po bokach. Martwe pole jest bardzo duże i często kręci się głową aby wszytko ogarnąć. Lusterka na plus ponieważ są duże.
~Wojtek 1961
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Jest O/K nie mam zastrzeżeń,szyby elektryczne bez zarzutu, lusterka super nie spodziewałem się ze zewnętrzne takie duże i tak świetnie widać.
~Tomek
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Widoczność we wszystkie strony bardzo dobra, takich samochodów już nie produkują. Dodatkowo bardzo duże lusterka.
Skoda Fabia II Hatchback Facelifting