Oceny Skoda Fabia II Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW od 2007

Najnowsze oceny Skoda Fabia II Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW od 2007

4,1
~Marti
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Zacznijmy od silnika, jesli chodzi o kulture pracy (chodzi jak kosiarka do trawy 3c robi swoje) i osiagi to kiepsciutko (aby jakos to jezdzilo to trzeba krecic, mimo tego ze to samochod na \"gnój\"), jesli chodzi o spalanie to ok. Samochod nawet niezle wykonany, plastiki mile w dotyku, wszystko na swoim miejscu. Ja na wyposazeniu mam klime, elektryke w przednich szybach i 2 poduchy. Jako samochod prywatny NIGDY bym go nie kupil, ale joko...
~Patryk
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Idealne auto dla osoby szukającej dobrego stosunku pomiędzy ceną i jakością. Moja wersja jest totalnie podstawową. Wymagam przede wszystkim bezawaryjności, klimatyzacji i wygodnych foteli - to auto wszystko zapewnia.
2,7
~Dzaa88
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Sądzę, że całe nieszczęście Fabii polega silniku 1,4 TDI. Jest hałaśliwy, nie pali za mało, psuje się a do tego na trasie pomaga samobójcom. Generalnie autko nie jest złe. Jest godne polecenia osobom, które okazyjnie wyjeżdżają poza miasto. Polecam jednak silniki 1,6. Są cichsze, bardziej elastyczne i mniej awaryjne. No i zadowalają się mniejszą dawką paliwa.
2,9
~Dża
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Auto nadaje się idealnie do miasta, oraz do krótkich wycieczek. Do tras się całkowicie nie nadaje. Koszty eksploatacyjne są w normie. Dobija mnie jeszcze spalanie. No cóż, omijać po prostu trzy cylindrowy silnik.
~hallk
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Auto ekonomiczne zarówno jeśli rozpatrywać to w kwestii spalania czy to ubezpieczenie a także napraw. Małe ale dla 3 osób w sam raz, bagażnik mały, ale na co dzień i tak nic tam się nie wozi a kupować auto dla kufra aby go wykorzystać 2 razy w roku nie jest ekonomicznie uzasadnione. Można kupić lub wypożyczyć boksa na dach i wyjdzie zapewne taniej jak kupić a potem eksploatować większe auto.
~Simon
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Podchodze do sprawy samochodu bardzo przedmiotowo. Dla mnie jest to kon roboczy, ktory ma byc niezawodny, tani w eksploatacji, na co dzien przewozic mnie do pracy, czasem przewiezc rodzinke, duzy ladunek, rower itp. Nie uzywam auta do scigania sie, lansowania, ani jazdy terenowej. Nie zalezy mi zeby byl bogato wyposazony, wyscielony najlepszej klasy materialami i fotelami ze skory. Jezeli w wiekszosci z tych uwag zgadzasz sie ze mna to...
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
5,8
3,2
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Auto nadaje się raczej do jazdy po mieście, jest zwinne i zmieści się wszędzie. Zbyt wysokie spalanie jak na tak mały samochód i silnik diesla. Wizualnie nieźle zaprojektowane, jednak są niedociągnięcia który psują przyjemność z jazdy.
~schwyntzu@wp.pl
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Auto polecam osobom, które jeżdżą spokojnie i głównie po mieście. Paradoksalnie ja używam go w 80% w trasie i jest trochę za słaby i za głośny. Tak czy inaczej - udane auto ze względa na jakość wykonania i niezawodność.
~jahoo459
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Fajne autko do jazdy w mieście i pod miastem. Męczące na autostradzie z powodu dużego hałasu. Jest jednak bardzo oszczędne i tanie w utrzymaniu.
~Łukasz
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Ogólnie samochód mogę polecić każdemu kto szuka oszczędnego, niezawodnego, miejskiego, niedrogiego w serwisowaniu auta
Skoda Fabia II Hatchback