Lista ocen Skoda Fabia II Kombi Facelifting (38) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał G
Kombi Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Ceny części średnio-umiarkowane ale niektóre ceny zaskakują niekorzystnie (kawałek blaszki - podkładka aktuatora turbiny 25 pln). Generalnie warto kupować dobrej jakości zamienniki. Niektóre są lepsze od oryginalnych (np. tarcze hamulcowe).
~leppacat
Kombi Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Średnie spalanie po 70 tys. km poniżej 6,0 l, przy czym jeżdżę ok. 2/3 po mieście. Jest więc dobrze. Jadąc przepisowo po drogach krajowych (v max ok. 90-100 km/h) i przewidując sytuacje na drodze można osiągnąć średnie spalanie ok. 4,5 - 5,0 l/100 km.
~Rafał
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Przy oszczędnej jeździe w mieście pali średnio 7,5 ale jak już chcemy trochę przycisnąć to i 10 spali. Na trasie przy 120km/h i włączonej klimie można spokojnie zejść do 6 litrów. Ogólnie spalanie jak na dzisiejsze ceny paliw jest na zadowalającym poziomie.
~Wojtek
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Wybrałem ten samochód i silnik ze względu na prasą budowę, kompromis pojemności bagażnika, spalania i dynamiki jazdy - przy jeździe autostradą 140 z klimatyzacją spala około 9 - 9.3 litra gazu. Przy spokojnej jeździe bez klimy ok 7l.
~bulldog
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
4.5 l/100 bez oszczędzania średnie(klima hula non stop) t.j część miasto część trasa.Myślę że tak być powinno.Do przeglądu mi jeszcze dużo brakuję więc nie oceniam.A napraw też myślę że nie będę miał w najbliższej przyszłości.
~mawert
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
W trasie i w cyklu mieszanym spalanie nie jest duże - porównywalne do innych użytkowników. Niestety dojazdy do pracy w zakorkowanym mieście sprawiają że spalanie oscyluje w granicach 10-12 litrów.
~Paweł
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
Praktycznie lać paliwo i jeździć. Jest to proste auto o dobrym i sprawdzonym silniku. Części jest bardzo dużo na rynku, zarówno oryginalnych jak i zamienników. Samochód naprawdę mało pali.
~wojgalic
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Żadnych wydatków, tylko lać paliwo. Spalanie niby większe niż w silnikach TSI, ale wszystko zależy od stylu jazdy, przy mojej, spokojnej jeździe, spalanie jest akceptowalne.
~qba
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Na razie zaskakuje nas pozytywnie, spalanie lepsze niż oczekiwaliśmy 6,0 - 6,32 na trasie i 6,8 w mieście. Poza tym akcesoria w niezłych cenach nawet te oryginalne.
~Król Złoty
Kombi Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Jeśli ktoś ma cierpliwość to w trasie można spokojnie zejść poniżej 4.5 litra w mieście poniżej 6. Przy moim stylu jazdy wartości te realnie osiągają 5.5 trasa i 7 miasto.
Skoda Fabia II Kombi Facelifting