Lista ocen Skoda Fabia II Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW od 2010 (12) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Ja dla mnie jest to jeden z samochodów o najlepszym stosunku ceny do jakości, zwłaszcza gdy wybierzemy prostego i niezawodnego benzyniaka 1.4 86KM. W kombi mamy do dyspozycji bagażnik większy niż w Nissanie Qashqaiu, wystarczającą ilość miejsca dla dzieci na tylnej kanapie a za te same pieniądze kupujemy o wiele młodszy samochód.
~Arille
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Skoda do najtańszych nie należy, ale nie bez powodu to najczęściej spotykane auto flotowe. Totalny muł do pracy, potrafi wziąć sporo na siebie i jechać, jechać, i jechać... bez żadnej awarii. Od prawie 40 tyś km nie wymieniłem ani razu żadnej żarówki, nie wiem czy poprzedni właściciel to robił.
~wojgalic
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Mogło być jeszcze tańsze, ale jakość jest naprawdę na przyzwoitym poziomie, od wersji ambiente deska rozdzielcza wykonana jest z miękkiego plastiku, w "uboższych" wersjach jest bardziej plastikowo. Trochę skrzypi, ale to chyba wina prac ASO.
~Łukasz
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Niby to tylko Skoda, ale za te pieniądze nic lepszego nie dostałbym. Zastanawiałem się jeszcze nad Clio, ale przy podobnej cenie przegrało dużo ciaśniejszym wnętrzem i nad Ibizą - ale ta z kolei była minimalnie droższa.
~Daniel
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Skoda tutaj chyba nieźle wypada - za nieźle wykonany samochód z klimatyzacją i instalacją LPG musiałem wyłożyć 47100,- pln. Pewnie są tańsze i lepiej wyposażone, ale póki co nie żałuję ani jednej wydanej złotówki.
~qba
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Auto naprawdę budżetowe. Za takie pieniążki auta takiej jakości, z takim wyposażeniem i w dodatku nowego nie byłem kupić w salonie żadnej innej marki.
~Piotr
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Auto tego segmentu za cenę 42500 tys. w wersji AMBITION PLUS w wersji kombi (duży bagażnik jak na tą klasę) jest rozsądnym wyborem.
~kondzio
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
moje zdanie lepiej mieć nowe auto niż ropniaka z przebiegiem 100000km padającą turbiną i stukającym dwumasem
~Arille
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Skoda nie należy do najtańszych autem względem wyposażenia jakie otrzymujemy. No i te wyciszenie...
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
6,2
~Pilot
Kombi Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Mało traci na wartości i nie mam absolutnie żadnych uwag dotyczących niewłaściwej jakości.
Skoda Fabia II Kombi Facelifting