Lista ocen Skoda Fabia II Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW 2007-2010 (11) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek W.
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Jak dla mnie super. Dużo miejsca z przodu dla kierowcy i pasażera. Podłokietnik, który można zamontować daje dużo kompofru podczas prowadzenia na dłuższych dystansach. Z tyłu, cóż nie jest to auto 5 metrowe, więc nie ma się co spodziewać ze będzie tyle miejsca co np. w passacie kombi. Ale przy odpowiednio ustawionych przednic siedzeniach z tyłu też się wygospodaruje trochę miejsca. ogólnie OK.
~Marcin
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Patrząc przez pryzmat gabarytów samochodu - nie ma co narzekać. Nawet przy dość mocno odsuniętym fotelu kierowcy wciąż ktoś da radę za nim usiąść :) choć lepiej, żeby nie była to osoba o wzroście powyżej 180 cm. Ogólnie - 4 dorosłe osoby pojadą dość komfortowo. Da się też pojechać w 4 osoby z fotelikiem, ale wtedy z tyłu muszą jechać ci szczuplejsi.
~marek
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
jak na tą klasę to jest dobrze. 4 osoby jadą w dość komfortowych warunkach gorzej jak ma być to 5 osób. hm wtedy z tyłu uśmiechu od ucha do ucha nie będzie chyba że jedziemy do warzywniaka co jest na naszym osiedlu. bagażnik super zapakować to tam można.
~szkoda Fabia
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Kupując to autko cudów się nie spodziewałem, ale w środku całkiem sporo miejsca. Może to nie super komfort, ale wygodnie mi się jeździ. Chociaż przy maksymalnym położeniu fotela kolano zahacza mi o krawędź radia
~Logruss2
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Wąskie wnętrze. Przy wysokim kierowcy, siedzący z tyłu mają mało miejsca na nogi. No ale w końcu to prawie maluszek... Bagażnik ok
~Grzegorz
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Jak na tą cenę 5 - dość długo szukałem i niestety skoda jest najkorzystniejszym wyborem. W tej cenie nie dostaniesz nic lepszego.
~B.J.
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Z przodu dla kierowcy i pasażera może być.Gorzej sprawa przedstawia się z tyłu.Ujdzie od biedy kombi dla rodziny 2+2.
~ŁukRak
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
O dziwo sporo miejsca w środku. Mimo sporego wzrostu siedzę dość wygodnie... Brakuje mi bardzo tylko podłokietnika
~lopik
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
dużo miejsca o wiele więcej niz w poprzedniej wersi
~tycjan
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Jak na segment B wystarczająco.
Skoda Fabia II Kombi