Lista ocen Skoda Fabia III Hatchback Facelifting (8) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~8ucik
Hatchback Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Praktyczność jest pośrednia. Niby są haczyki na zakupy w bagażniku i tandetnej jakości parasolka pod siedzeniem pasażera, ale na tym się ta praktyczność kończy. Cena jest dosyć wysoka, ale zapewne chodzi o technologię silnika jak i spalanie. Osobiście nie polecam, bo kupując nowe auto liczę, że po 10000km auto się dotrze, a nie zatrze. Drgania silnika są okropne z tej małej jednostki i nikomu takiej nie polecam.
~Dariusz
Hatchback Facelifting 1.0 TSI 95KM 70kW
W niektórych regionach cena używanej Fabi 3 wynosi nawet do 20%. Przykładem niech będzie woj. Lubelskie gdzie cena jest do 63 tyś zł. Natomiast w woj. Warmińsko-Mazurski cena dochodzi do 70 tys .
~Wojtek
Hatchback Facelifting 1.0 TSI 95KM 70kW
Jakość tworzyw średnia, łatwo je porysować np torebką, kluczami. No ale znów trzeba sobie powiedzieć że to miejskie auto i stosunkowo budżetowe
~rafiou
Hatchback Facelifting 1.0 TSI 95KM 70kW
Warto poszukać i kupić taniej, wtedy bardzo opłacalna propozycja. Ceny z oficjalnego cennika, zwłaszcza wyższych wersji, trudne do zaakceptowania.
Hatchback Facelifting 1.0 MPI 60KM 44kW
Myślę, że naprawdę jest nieźle. Twarde, ale dobrze spasowane plastiki, wygodne fotele, nic nie odpada bądź odstaje. Jest OK.
Hatchback Facelifting 1.0 MPI 60KM 44kW
Dla mnie rewelacja. Super auto do miasta: w miarę obszerne, oszczędne, ciche, zwrotne, o ciekawej stylistyce.
~Włodek
Hatchback Facelifting 1.0 MPI 60KM 44kW
jak na taki silnik drogo
Skoda Fabia III Hatchback Facelifting