Lista ocen Skoda Fabia III Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW 2014-2017 (7) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DJK
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Ocena tej kategorii jest uwarunkowana tym, czego oczekujemy od samochodu segmentu B. Mam ok. 180 cm wzrostu i przy wygodnym ustawieniu fotela kierowcy mogę swobodnie usiąść sam za sobą, a między kolanami a przednim fotelem zostają jeszcze jakieś 4 palce przestrzeni. Między głową a podsufitką też jest ok. Auto przeżyło już wycieczkę ok. 1000 km w jedną stronę i z 4 dorosłymi osobami na pokładzie było naprawdę w porządku. Fakt faktem piąta osoba...
~Cedzyn
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Oglądałem przed zakupem kilka samochodów, ponieważ zależało mi na samochodzie miejskim z dużą ilością miejsca w środku. Jest dobrze i powiem więcej: myślę, że fabia 3 w tym segmencie nie ma za dużej konkurencji.
~Lukasz
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Z przodu jest naprawdę wygodnie, chociaż muszę nadmienić, że przy sportowych fotelach osoba o wzroście 183cm i wadze 85kg to chyba maksimum.
~apocaliptic
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Mam 183 cm wzrostu. Pasażer za mną nie będzie podróżował komfortowo. Nie ma cudów, chcąc mieć namiastkę bagażnika, na tylnej kanapie nie będzie dużo miejsca.
~Konrad
przyznam szczerze z tyłu to jest miejsce dla dzieci ( u mnie w wieku 4, 6 i 11