Lista ocen Skoda Kamiq (20) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fidelio
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
Wygląda na to, że nie jest to Octavia, która częściej nie działa, niż działa. Niemniej już w ramach przejechanego tysiąca zdarzył mi się komunikat "usterka systemu start-stop". Ustąpił po wyłączeniu i włączeniu silnika. Niezależnie od tego, że z tego systemu staram się nie korzystać, to nie powinno tego być. Nie wiem, czy to rzeczywiście była usterka, czy np. jakiś błąd w algorytmie, który napotkał niezrozumiałą dla siebie sytuację, a kiedyś...
~Marek
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
tragedia, elektronika w tym aucie to porażka. Multimedia często sie zawieszają, nic nie można wybrać. Dwa razy miałem przypadek ze multimedia zawiesiły się w trakcie podgłaśniania radia iradio poszło na full, można oszaleć. Nie zawsze włącza się kamera cofania po wrzuceniu wstecznego
~BeavisSw
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
Od 3000 km zdąża się głośniej pracować pompie paliwa w zbiorniku. Nie zawsze to się dzieje ale często słychać takie dziwne, delikatnie buczenie. Serwis twierdzi że wszystko jest ok- mi wydaje się że raczej nie. Czekam co się wydarzy dalej.
~Skodzia
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
700 km i problem z poduszkami. Przy slabym zasięgu Gsm włacza sie kontrolka uszkodzenia systemu emergency call. Ciężka maska, brak siłowników.
~jaro
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Nowe auto, więc na chwilę obecną brak jakichkolwiek drażniących awarii, jedynie czujniki podczas opadów śniegu wyłączają się...taki mamy klimat...
~Wcale nie skodziarz
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Różnie słyszałem przed zakupem o "multimediach". Ja mam ekran 8" i "tradycyjne zegary" i może dzięki temu wszystko działa.
~Mario
Crossover 1.0 TSI 95KM 70kW
Kilkakrotnie pojawiał się błąd 'lane assist'. Po wizycie w serwisie i aktualizacji oprogramowania problem nie pojawił się już wcale.
~tymek
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
Oprogramowanie wymaga dopracowania, żeby nie wariowali asystenci na wąskich drogach i zakrętach.
~Qwertyasdzxc
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Raz zawiesiło się radio, nie działało przez kilka kilometrów. Poza tym żadnych przygód.
~Artur
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
W nowym samochodzie po pierwszym myciu zaparował odblask z tyłu przy zderzaku.