Lista ocen Skoda Kamiq (22) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fidelio
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
No, za 2000 zł mam pakiet przeglądów do 4 lat / 80000 km (wchodzą w to płyny, ale już np. nie zużywające się części, np. klocki). W tych granicach też przedłużoną gwarancję) Pierwszy przegląd po 2 latach, żyć nie umierać, jeśli odpowiednio szybko sprzedam, to koszty będą małe, uwzględniwszy niskie spalanie. A jak to będzie z drugim właścicielem - nie wiem, no ale do VW/Skody/Seata to chyba cała Polska ma półki pełne części różnych producentów,...
~PJ40
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
Samochód w kredycie balonowym, więc najbardziej bolą stopy procentowe. Ale że ceny aut idą w górę, to przy wymianie można się pozytywnie zaskoczyć. Ale jest i łyżka dziegciu: 1.0 nie nadaje się do automatu!!! Pali mało tylko w manualu, a z DSG pije prawie tyle 1.5 TSI.
~jaro
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Mały samochód, silnik też nie za duży, ale przy trochę dynamicznej jeździe potrafi dużo spalić paliwa. Teraz przy cenie paliw eco jazda się opłaca, ale niekiedy męczy, nic się nie da zrobić w korkach... Większe auta spalają porównywalnie.
~Bartosz
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
Wykupiliśmy sobie pakiet przeglądów na 4 lata więc groszowe sprawy mają być przy przeglądach. Do tego spalanie podmiejskie to poniżej 5 litrów, na autostradzie nieco ponad 6 więc naprawdę dobrze. Auto mamy dopiero miesiąc zatem więcej nie umiem powiedzieć.
~Konrad
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
Zaskakująco oszczędny. W trasie, jeżeli nie łamiemy przepisów 5,2 - 5,4. Na autostradzie nie chce palić więcej niż 5,8. W mieście "łyknie" 6,8.
~tymek
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
Kupuję od 6 lat tylko nowe samochody, więc tu raczej wydatków niespodziewanych nie mam. Póki co bez awarii, a gwarancja i tak jest.
~Qwertyasdzxc
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Spalanie jak na te osiągi jest do zaakceptowania, nie wiem jak bedzie z cenami czesci. Auto puki co na gwarancji.
~Dw
Crossover 1.0 TSI 115KM 85kW
Czas pokaże narazie narazie jest gwarancją 4 letnia i pakiet przeglądów na 4 lata lub do 60 tys za 300zl w ofercie premierowej
~BeavisSw
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
Nowe, gwarancja na 4 lata. Przegląd i wymiana oleju dopiero za rok. Zobaczymy jaka będzie cena

Usterki Skoda Kamiq

Skoda Kamiq – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu