Lista ocen Skoda Kamiq (22) - Całokształt

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kojot
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Ciężko się do czegoś doczepić, ale to w dużej mierze dlatego, że nie oszczędziłem przy zakupie i wziąłem najbogatszą wersję - Monte Carlo. Nie było tanio, ale jakość jazdy zwraca to z nawiązką. Bardzo niedoceniany samochód. Przestrzeń w środku - kosmos.
~Qwertyasdzxc
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Od nowości zero awarii. Jeździ się przyjemnie, podwyższone zawieszenie ułatwia poruszanie sie po polskich miastach z krawężnikami po kolana - z tego powodu czułem sie też zmuszony kupić suva lub crossovera.
~BeavisSw
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
Bardzo udany samochód, mały - aczkolwiek duży w środku. Choć to pojazd segmentu B to środek robi wrażenie przynajmniej segmentu C. Mam porównanie bo miałem już kilka komputerów.
~Marek
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
Wygląd dla mnie nie ma znaczenia. Liczy się pojemne wnętrze, oszczędny silnik i bezawaryjność auta. Skoda spełniła tylko niektóre pokładane w niej nadzieje. NIe kupiłbym jej ponownie.
~Bolek
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
Skoda oszczędza ? brak apteczki przy zakupie . Trzeci nowy samochód w dwóch były 20 lat temu . Opony Chińskie to już oszczędność poniżej pasa
~skodziarz
Crossover 1.0 TSI 115KM 85kW
Brak pokrętła siły nawiewu, ta funkcja jest obsługiwana z poziomu tableta,, co w czasie jazdy jest niebezieczne
~Dw
Crossover 1.0 TSI 115KM 85kW
Auto przyjemne w prowadzeniu nowoczesne dynamiczne i oszczędne , mogło by być tańsze Silnik pali naprawdę mało.
~jaro
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
ciężko oceniać nowe auto jak się miało 10 letnie o klasę wyższe i mocniejsze, ale spróbuję
~Olo
Co tu dużo pisać... Sprytny, dobrze zaprojektowany SUV
Dziennik kosztów dla Skoda Kamiq
6,3
~tymek
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
Wygoda, silnik rewela....same plusy.