Lista ocen Skoda Kodiaq SUV (39) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Owner
SUV 2.0 TSI 180KM 132kW
Rewelacyjna. Obłędna ilość miejsca dla pasażerów pierwszego i drugiego rzędu siedzeń zarówno na nogi i głowy jak i wszerz. Do tego przeogromny, ustawny bagażnik. Marzyłem o tym, żeby mieć samochód-cruiser na długie podróże i ten spełnia to oczekiwanie w 100%. Śladowo nieliczni "oryginalni", którzy napisali w swoich opiniach, że w tym samochodzie mają za mało miejsca, chyba w ogóle pomylili się w swoich oczekiwaniach wobec samochodu osobowego....
~Łukasz
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Tu trzeba przyznać że Skoda wyszła na przeciw oczekiwaniom, dużo miejsca wygodnie no i duży bagażnik. Jedyne co nie mogę się przyzwyczaić to, że dla mnie kierownica jest trochę za daleko od drzwi. W moim poprzednim samochodzie miałem taki wyrobiony nawyk, że opierałem sobie rękę o drzwi ( miejscu wysuwania szyby) i trzymałem wygodnie kierownicę mając podparcie na drzwiach, w kodiaqu niestety odległość kierownicy od drzwi jest zbyt duża i już...
~gall anonim
SUV 2.0 TDI 150KM 110kW
Miejsca jest ok, ale nie jest to nowe audi Q 7 - wszyscy się rozpisywali jaki kodiaq jest wielki, więc go kupiłem, ale teraz nie wiem, czy nie powinienem wziąć właśnie Q7. Powiem tak (prywatna opinia subiektywna), jeśli kupować kodiaqa to do max 150 tyś i ani centa więcej, nie rozumiem kogos kto kupuje go za 200 tyś pln, skoro można mieć nowego Q7 za 260 tyś pln ( z rabatem ok 80-90 tyś pln) z 3 litrowym dieslem i prawdziwym quattro, który...
~Jarosław
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Ilość miejsca z przodu jak i z tyłu dla pasażerów jest ogromna.Osoby znajdujące się w aucie mają bardzo dużą przestrzeń do manewru w każdym kierunku.Bagażnik jest b. duży i funkcjonalny.Po przez tylną trójdzielną kanapę można przewozić w środkowej części narty.Istnieje również możliwość powiększenia przestrzeni bagażowej poprzez przesunięcie tylnej kanapy o kilka centymetrów do przodu.
~Marcin
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Zaraz po ergonomii najmocniejszy punkt tego auta. Kiedy zona prowadzi a ja siedzę z tylu (mam 178cm) zakładam nogę na nogę. Piec osób jedzie totalnie komfortowo a na tylnych rozkładanych miejscach nie ma jakiegoś dramatu (na mniejszych dystansach oczywiście) dla dorosłego, natomiast nastolatkowie mogą bez problemu podróżować nawet dalej.
~am
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Ogrom miejsca zarówno dla kierującego i współpasażera jak i pasażerów z tyłu. A ponad 700 litrów bagażnika pozwala na komfortowe zapakowanie czy to bagaży, czy różnych rzeczy, które zdarza się przewozić. Jest to bardzo wygodne w wyjazdach na wakacje i na weekendowe rodzinne wypady za miasto.
~Dominik
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Dla czterech osób miejsca jest pod dostatkiem. Pełen komfort nawet w bardzo dalekich trasach. Środkowe miejsce z tyłu jest już raczej na krótszą trasę. Miejsca 6 i 7 raczej na krótsze trasy (do 2 h) i dla mniejszych osób (do 170 cm wzrostu). Bagażnik wystarczająco pojemny.
~Tomek
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Miejsca jest po prostu mnóstwo. Na plus przesuwana kanapa w 2 rzędzie. Gdy jest odsunięta do tyłu, pasażerowie mają mnóstwo miejsca. Gdy zależy nam na pojemności bagażnika - można przesunąć ją do przodu. Pasażerowie nadal się mieszczą, a w bagażniku mamy dodatkowe 100 litrów.
~Maciej
SUV 2.0 TDI 150KM 110kW
Ilości miejsca w środku napewno nie oddaje bryła auta i za to Czesi zasługuja na 6 gwiazdek. Jedyne do czego bym się ewentualnie doczepił to 3 cm na szer. Mam 3 dzieci z fotelikami:) i mogło by być szerzej. Za to na dł. Miejsca aż nad to.
~Leśny Dziad
SUV 2.0 TDI 150KM 110kW
To chyba nie wymaga komentarza, ogromne wnętrze. W ergonomii wspomniałem o regulacji długości kolumny kierowniczej. Troszkę mi brakuje. Ale to jest tak bardzo indywidualne że trudno o tym mówić jako wadzie obiektywnej.
Skoda Kodiaq SUV