Lista ocen Skoda Octavia I Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW 1996-2004 (137) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 117 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Z przodu super, z tyłu mało miejsca na nogi - coś za coś, bagażnik 528 litrów musi gdzieś się mieścić, ale na tylnej kanapie osoby powyżej 170 cm mają ciasno.
~PawelO1
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Z przodu rewelacja, jednak przy maksymalnie odsuniętych fotelach do tyłu, znikoma ilość miejsca na nogi dla pasażerów tylnej kanapy.
~sayo300@wp.pl
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
mało za mało ale ja jestem duży porównując znów do kia cee\'d to miejsca jest więcej ale porównując voyagera to cienko
~Michał
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Fakt troche mało miejsca z tyłu ale ja tam nie siedze i mam tylko jednego syna więc wystarczy.A tak wogóle to bagażnik to jest niebo;)
~sayo300
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
przód tam wejdzie każdy do 2m i będzie mu luźno z tyłu ktoś kto ma powyżej 1,85 lepiej żeby nie siadał chyba że za karę
~Marcin
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
przod ok tyl ... kogo to obchodzi, za to bagaznik.... jak to mowia moi znajomi: "auto dla mafi 3 trupy wejda ;)"
~chmielu
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
pieta achillesowa Octavii. O ile z przodu jest wystarczajaco duzo miejsca to z tylu brakuje go na stopy i kolana. Nad glowa jest OK
~Ramzes
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
wygodnie można podróżować w 4 osoby, świetna jest regulacja wysokości fotela kierowcy każdy znajdzie odpowiednią dla siebie pozycję
~konio
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
z przodu 4, z tyłu 1!!!! Niech ktoś spróbuje jechać tym autem z 5 osobami dorosłymi- tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Oktawian123
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Z przodu wystarczająco przestronnie, z tyłu - zależy od tego jak ci z przodu ustawią swoje fotele, ale raczej mało miejsca na nogi.
Skoda Octavia I Hatchback