Lista ocen Skoda Octavia I Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW 1996-2004 (137) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 117 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Miejsca jest dużo. Bardzo wysocy (195+) mogą mieć problem. Fotele regulowane w szerokim zakresie - brakuje tylko podniesienia siedziska na całej szerokości (mam regulację jednopunktową, na tyle fotela).
~Laszlo
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Dla kierowcy i pasażera - przeciętnie. Ale za to dla pasażerów z tyłu - miejsca BRAK. To jest samochód 2-osobowy. Lub 2+2. Ale 4 dorosłe osoby - mają ciężko. Za to BAGAŻNIK !!! Można w nim wozić wszystko
~mariusz
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
miejsca jak to w wiekszym `kompakcie`, z przodu wyzsza osoby i z tylu nikt nie usiadzie... jesli z przodu jest ktos niski z tylu nawet nie jest zle, duzo miejsca na glowe jesli to combi
~Koto111
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Jeździłem wcześniej japońskimi autami więc oceniam doskonale ale biorąc pod uwage auta tylko z tego segmentu. Z tyłu ciasno na nogi, z przodu bardzo dobrze. Brakowało podłokietnika.
~boozee
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Dla rodziny 3, max 4 osobowej.Ja mam 185cm wzrostu i dziecko 3 letnie, ktore siedzi za mna i ma jeszcze duzo miejsca na nozki.Ale 4 osoby to max.2 dorosle plus dzieciaki do lat 15.
~Stawros
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Z przodu b. dobrze. Regulowana wysokość fotela kierowcy bardzo sprawę ułatwia. Z tyłu gorzej, przy przeciętnych wzrostem osobach z przodu, z tyłu jest mało miejsca na nogi.
~pakus
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
dla kierowce git ale z tyłu mało miejsca na nogi cos za coś dl takiego bagarznika warto poswięcić troche miejsca w kabinie ja jeżdze w 5 chłopa do roboty i jakoś dajemy rade
~Leszek S
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Mój średni wzrost sprawia że za fotelem kierowcy jest sporo miejsca, ale jeśli z przodu siedzą osoby powyżej 180 cm to robi się ciasno.
~aba2000@wp.pl
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Wydaje mi się, że na tylnej kanapie nie ma wystarczająco miejsca. Ja jednak jeżdżę zawsze jako kierowca, więc to dla mnie nie jest problem.
~szymekdan
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Z przodu bardzo fajnie i dużo miejsca. Z tyłu jest gorzej ale nie tragicznie. Jedynie wysokie osoby będą czuły dyskomfort siedzenia z tyłu.
Skoda Octavia I Hatchback