Lista ocen Skoda Octavia I Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW 1996-2004 (137) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 117 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mmr.d@wp.pl
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
mogłoby byc troche więcej miejsca na nogi z tyłu, ale jak na razie jeździ tam dziecko, myślę że jesy o.k.
~ojciec
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
wydawać by się mogło że w felicji jest więcej miejsca między fotelami z przodu a tyłem.
~skodomaniak bo to już 4 skoda
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
kierowca i pasazer z przodu nie mogą narzekać. Tył jak mówia inni troche ciasny ale to nie moja broszka
~Neck
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
dużo .. dla kierowcy mniej dla osób z tyłu. Ale ja sie tym nie stresuje siedze z przodu :D
~Qulek
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Z przodu wygodnie... z tyłu troche mało miejsca na nogi i ciasno, miejsce tylko dla 2 dorosłych osób..
~artsze
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
troszką mało mijsca na nogi dla pasażerów na tylnej kanapie,jeżeli z przodu ustawienia są maksymalnie w tył
~Adam K.
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Trochę z tyłu mało jak siedzi wyższa osoba z przodu, ale ja jeżdżę sam więc mnie to nie inrteresuje.
~markowiczm@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Mogloby byc troche wiecej miejsca z tylu. Ale cos za cos biorac pod uwage pojemnosc bagaznika.
~Artun@wp.pl.
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
mało miejsca z tyłu piaty pasażer beznadziejnie (posiadam podłokietnik w tylnej kanapie)
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia I Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
5,7
~Jerzy W - jwas@kki.net.pl
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
dla kierowcy i sąsiada OK, dla jadących na tylnym fotelu - tortury: za wysoko i za krótko
Skoda Octavia I Hatchback