Lista ocen Skoda Octavia I Kombi 2.0 115KM 85kW 1999-2005 (16) - Widoczność

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kuba
Kombi 2.0 115KM 85kW
Moje obawy przed zakupem, że trudno się będzie wprawić w jazdę tylko na lusterka, okazały się niepotrzebne, parkuje się lepiej niż Kadettem, którego miałem poprzednio, wyczucie odległości jest dla mnie świetne, a że ostrożnym trzeba być to jasne. Do tego dodam bardzo dobre oświetlenie cofania. Lepiej mogłoby być tylko gdyby auto nie miało słupków ;)
~Hubert89k
Kombi 2.0 115KM 85kW
Wg mnie dobra. W wersji liftback możemy mieć problem z wyczuciem tyłu samochodu przy parkowaniu. W kombi nie mam z tym problemu :) Minus: prawe lusterko w mojej wersji jest mniejsze, co ogranicza pole widzenia.
~Micz
Kombi 2.0 115KM 85kW
Wcześniej jeżdziłem trzydrzwiowym autem i myślałem, że będzie dużo gorzej szczególnie z widocznością do tyłu. Miłe zaskoczenie. Jak na kombi bardzo dobra z każdej strony
~Tomek
Kombi 2.0 115KM 85kW
Jest OK. Dość mała szyba z tyłu w wersji kombi, ale nie ogranicza widoczności. Dla ludzi z problemami z cofaniem przydają się czujniki parkowania.
~maniekspy
Kombi 2.0 115KM 85kW
Mam 178 cm wzrostu i widoczność oceniam na bardzo dobrą. Jeden mały szczegół w grupie VW to małe prawe lusterko wsteczne, bez sensu pomysł.
~Zibi
Kombi 2.0 115KM 85kW
Komfort dobry ale mogło by być bardziej miękkie zawieszenie, bardziej miękkie siedzenia no i ciszej w środku podczas szybkiej jazdy.
~Krzysztof
Kombi 2.0 115KM 85kW
Widoczność w kombi bardzo dobra, auto pomimo wielkiej ilości miejsca wewnątrz jest dosyć małe z zewnątrz.
~Kaszpir
Kombi 2.0 115KM 85kW
Nie ma problemów. Jedno małe ale... Jak nie ma czujników parkowania warto w nie zainwestować.
~RAFOLS
Kombi 2.0 115KM 85kW
Nie ma problemu z parkowaniem i z widocznością podczas jazdy
~Kierowca z zachodu
Kombi 2.0 115KM 85kW
Wszystko OK z tyłu pikający czujnik parkowania
Skoda Octavia I Kombi