Oceny Skoda Octavia II Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW 2004-2012

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Skoda Octavia II Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW 2004-2012

~kamyk
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Opinię wydaję na podstawie kilku dłuższych jazd tym samochodem i opini właściciela tego pojazdu - taty :) Samochód oceniam bardzo dobrze, silnik zaskoczył mnie pozytywnie, szczególnie, że przed przejażdżką skazywałem go na pewną porażkę pod względem osiągów. Myśłałem, że niby turbina, niby to 105 KM i 175 Nm ale z taką masą sobie nie poradzi.. Jednak dość znacznie się myliłem. Był sporo tańszy w zakupie niż 1.9 TDI, a charakteryzuje sie...
~Pepcio
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Octavia to dobry wybór, ja swoją kupiłem bardzo okazjonalnie więc co do kosztów mało mam do powiedzenia, nie mniej pomimo tego, że markę Skoda notorycznie wyśmiewa się w naszym kraju, ja uważam, że warto w nią zainwestować bo jest o lata świetlne lepsza niż przykładowo Fiat itp.
~endriume24
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony i nie żałuje zakupu. Człowiek jedzie bez stresu nie martwiąc się o filt DPF, sprzęgło dwumasowe etc., tak jak to było w poprzednim dieslu. Warto wspomnieć, że turbina ma chłodzenie elektryczne tzn. chodzi nawet po zgaszeniu silnika, chroni to turbinę przed zbyt szybkim uszkodzeniem!
2,5
~M
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
co tu pisać auto jest nawet nie przeciętne, tanie tylko w totalnym golasie parę drobiazgów i cena wcale nie jest atrakcyjna , utrata wartości ogromna , awarie częste .Czy warto mieć Skode nie.
3,2
~Mariusz G
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Powala wnętrze auta - jak z epoki późnego poloneza, końcówka XX wieku. Plastyki, radio, wnętrze bardzo starodawne.
~ljon
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Całokształt ok, chociaż łapię się czasami na myśli, czy nie trzeba było kupić czegoś innego, lepiej wyposażonego, suva, diesla, używanego itp ;-)
2,9
~szopenfeldziarz
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
nic specjalnego, moc jest, ale szybko łapie zadyszkę (Silnik)
Skoda Octavia II Hatchback