Lista ocen Skoda Octavia II Kombi Facelifting (45) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~T.
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Szału nie ma. Głównie ze względu na silnik na pompo wtryskiwaczach, ale to mój własny wybór. Robi się głośniej, gdy się jedzie powyżej 160 km/h, a to raczej rzadkość.
~LexNx
Kombi Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
wyciszenie przy niedużych prędkościach ok, ale powyżej 120 km/h gdzieś na autostradzie to już nie najlepiej. Głównie na tylnej kanapie głośno.
~Adam.
Kombi Facelifting 1.9 TDI 105KM 77kW
Na poziomie zadowalającym choć w upalne uszczelki drzwi potrafią nieprzyjemnie skrzypieć ale często należy spryskać silikonem do uszczelek.
~Adam
Kombi Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
W samochodzie jest całkiem cicho. Oczywiście dochodzą odgłosy silnika, opon itp. ale nie przeszkadza to w codziennej jeździe - nawet na trasach.
~T.
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Mój silnik, to nie CR a pompki (sam tak chciałem, tak wybrałem - jeszcze mogłem w 2009). Tyrkocze, ale mnie to nie przeszkadza absolutnie.
~Sławek
Kombi Facelifting 1.6 MPI 102KM 75kW
Do 90 km/h jest dość cicho, między 90 a 130 km/h akceptowanie, ponad 130 km/h już za głośno, trzeba ustawiać głośniej radio, głośniej mówić.
~Filip
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Słabo. Nie ma tragedii, ale jednak można by poprawić. Mimo wszystko nie są to dźwięki od których puchnie głowa.
~Tomek_D
Kombi Facelifting 1.4 TSI 122KM 90kW
Jest nieźle. Przy 160 km/h nadal można rozmawiać i słuchać radia ;-) Ale zawieszenie słychać. Nie jest to klasa premium.
~Zenosik
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 110KM 81kW
Jest dobrze, ale bez rewelacji. Jest znacznie lepiej niż w Fabii, w szczególności na autostradzie, ale gorzej niż w Passacie ;)
~Kanonier
Kombi Facelifting 1.4 TSI 122KM 90kW
Po przesiadce z diesla na początku łapałem się że auto mi zgasło:) po rozgrzaniu silnika w środku nie słychać NIC.
Skoda Octavia II Kombi Facelifting