Lista ocen Skoda Octavia II Kombi Facelifting (54) - Silnik

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lukasz C
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Cicha praca silnika, do poruszania sie po Polskich drogach BDB. jezeli jedziemy zgodnie z przepisami przy korzystaniu z tempomatu bardzo niskie spalanie natomiast troszke agresywna jazda i spalanie nam wzrasta. Jak na 145 tys km jestem bardzo zadowolony
~T.
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Ktoś może powiedzieć, że TDi na pompo wtryskach nie może mieć doskonałej kultury pracy. Ja twierdzę inaczej. Słychać miło dźwięk \"klekocika\", a mam świadomość, że jest to jednostka sprawdzona i bardzo dobra. Elastyczność super (od 1500 rpm).
~Tomek
Kombi Facelifting 1.9 TDI 105KM 77kW
Wgrana mapa na 140 km i 320 Nm przy tej masie auta całkiem fajna dynamika , a spalanie na poziomie 5 l w trasie i 6,5 l w mieście. Przy spokojnej jezdzie na trasie 90-100km/h spalanie schodzi poniżej 5 l .Dla mnie silnik rewelacja.
~LexNx
Kombi Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
dynamika bardzo fajna ale koszty... zatrważające. Nie tylko koszty remontów ale i spalanie. O ile w trasie dało się przeżyć, to w mieście takim jak Warszawa 12 l/100 to była codzienność. W większych korkach 14 i więcej.
~Jakub
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Wystarczający do przemieszczania się po mieście, drogach krajowych. Na autostradzie również nie ma problemu, przepisowe 140 można bezproblemowo jeździć oraz wykonywać manewry wyprzedzania.
~Jacek
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Wzrost przebiegu oznacza co raz głośniejszą pracę. przy 0 km było całkiem cicho, przy 70 000 jest głośniej a przy 200 000 km identyczne auta brzmią jak dobry stary 1,9 D :)
~Kanonier
Kombi Facelifting 1.4 TSI 122KM 90kW
Bez problemów, w takim aucie daje radę. Turbinka sprawia że samochód jest całkiem dynamiczny. Spalanie z 20000 km (cykl mieszany) to dokładnie 7,62 l więc myślę że akceptowalne.
~Rad
Kombi Facelifting 1.4 TSI 122KM 90kW
Przy 80 tys. klasyczny serwis rozrządku (wyciągający się łańcuch). Na szczęście Skoda partycypowała w kosztach. Po drodze jeszcze raz padła pompa wody.
~wsz
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
auto obecnie ma przejechane prawie 150000km i poza normalnymi kosztami serwisowymi z autem nic sie nie dzieje słownie ZERO dodatkowych kosztów
~Mikołaj
Kombi Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Spokojnie daje rade, nie jest to rakieta, lecz do swobodnego przemieszcania się nawet po autostradzie wystarcza
Skoda Octavia II Kombi Facelifting