Lista ocen Skoda Octavia II Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW 2008-2013 (10) - Całokształt

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~T.
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Moja ocena po 2 latach eksploatacji ciągle widnieje. Teraz jest 6 lat i ...bez zmian. Wymieniłem po raz pierwszy (i jedyny) hamulce z przodu (klocki, tarcze) przy 120kkm, a tylne klocki (tarcze nadal orginal) przy 150kkm. Prócz tego tuleje wahaczy przód (jakieś grosze) no i dekiel pokrywy, gdyż uszczelka zaczęła przepuszczać olej do turbiny, a niestety nie jest to element "rozkładany" i można zamówić tylko w ASO (koszt ok. 700 PLN)....
~Filip
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Taki samochód bardzo użytkowy. Wystarczający, idiotoodporny. Ten samochód nie jest dla fanów motoryzacji. To samochód użytkowy, przemyślany, dobrze skalkulowany, trwały, tani w utrzymaniu. Ma wszystko czego chce człowiek by jeździć z punktu A do B. Warto dopłacić do dobrej wersji wyposażenia, bo wraz z wersją zmieniają się często materiały z których wykonane jest wnętrze. Ambiete było chyba najtańszą wersją, mi się trafiła Elegance, to auto o...
~Tomek
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
2,0 TDI 140 KM, DSG, silnik nie CR i bez DPFu! Auto bardzo wygodne, duże, z minimalnym spalaniem i kompletnie bezawaryjne! Pierwszy "większy" finansowo przegląd przy 135kkm, kiedy to wymieniono tarcze i klocki przód oraz klocki tył (tarcze tył są oryginalne od nowości!) DSG spisuje się rewelacyjnie, ale olej w skrzyni wymieniam co 30 kkm a nie co 60 kkm, jak zaleca producent.
~T.
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Dla mnie super. Niektórzy się śmieją, że mam tańszą podróbkę dobrego, niemieckiego auta. Niech się śmieją, ale mam auto niezawodne, w maksymalnej opcji, gdzie wszystko działa, nic się nie psuje i jest trwałe. Przykładem mogą być hamulce, których jeszcze ...nie wymieniałem. Zawieszenie sztywne, jakby samochód był nowy. Nic nie puka, nie stuka, a po naszych drogach przejeździł 90% przebiegu.
~Tomek
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Poprawka! To jest opinia o Skodzie Octavii 2.0TDi DSG z 2009r. bez CR i DPF! Miałem możliwość wyboru, więc wziąłem na pompo wtryskiwaczach i bez DPFu. No i i jestem przeszczęśliwym człowiekiem. Po przebiegu 150kkm nie robione nic, poza eksploatacją. Pierwszy raz hamulce wymieniłem przy 135kkm i jeszcze z tyłu zostały oryginalne tarcze! Auto wygodne, przestronne, bezawaryjne.
~Mr. A
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Autko po przejechaniu 90 tyś km sprawiało bardzo sporo kłopotów ale po kolejnych 10 tyś km DOSŁOWNIE rozlatuje się cały czas usterka i usterka co miało przejechać 100 tyś i na złom czy co? Skoda to kiepski wybór.
~gruby dick
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Ogólnie warte polecenia auto, ale drugi raz bym go nie kupił w manualnej skrzyni biegów, do tego samochodu koniecznie wybierzcie dsg.
~<)
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
NIE POLECAM to kiepskie auto mam je od 2009r i zero zadowolenia.
~wsz
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
auto bardzo pojemne, duże, bezpieczne, dynamiczne
~Johann91
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Bardzo pakowne kombi wykonane z dobrej jakości materiałów.
Skoda Octavia II Kombi Facelifting