Lista ocen Skoda Octavia II Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW 2008-2013 (8) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~T.
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Moje dziecko senior urosło i mierzy prawie 190 cm, a mimo to z tyłu jeździ jak panicho. Też jest fanem sportów motorowych, ogrania różne dziwne auta (np. Subaru 300KM), ale z uśmiechem na gębie ładuje się na tylni fotel podczas rodzinnych podróży i śmieje się ze mnie, że to ja "pedałuję".
~T.
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Bez dwóch zdań rewelacja. Mając 185 cm wzrostu, ustawiając fotel kierowcy daleko, za mną bez problemu wsiada taka osoba, jak ja. Wybierając auto 2,5 roku temu był to jeden z warunków (prócz ceny oczywiście). Nie ma co prawda tyle miejsca, co w Superb, ale w zupełności wystarcza.
~gruby dick
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Nie tak jak w passacie czy mondeo, ale na prawdę, więcej miejsca w środku nie potrzeba po prostu. jest wygodnie, obszernie, bagażnik prawie 600 l. zaznaczę, ze tak wygodnych foteli z przodu nawet bmw m3 nie posiada moim skromnym zdaniem...
~Tomek
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Tylko Mondeo ma więcej miejsca z tyłu, ale tu jest także rewelacja. Podróż do Grecji w 5 osób przebiegła bez zbędnych uniedogodnień. W 4 osoby, to już w ogóle nie ma co mówić - jak limuzyną.
~Filip
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Dla kierowcy dobra pozycja i sporo miejsca, dla pasażerów z tyłu jak w kompakcie. Bagażnik - nie ma o czym opowiadać, ładowność tez duża nie wpływa na prowadzenie.
~Tomek
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Jak pisałem wcześniej, 4 duże osoby jadą, jak w limuzynie. Jechaliśmy 2 razy na wakacje po ponad 2500km w 5 osób i też bez większych problemów.
~<)
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
kanapy na 5- ale bagażnik to 1 tak nieustawnego nigdy nie miałem niby ogromny ale tylko niby
~Johann91
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Kierowca jak i pasażerowie mają dużo miejsca. Bagażnik bardzo duży.
Skoda Octavia II Kombi Facelifting